Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sevilla vs Slavia Prague

Sevilla vs Slavia Prague Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sevilla vs Slavia Prague — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sevilla Sevilla Hazai Csapat
Slavia Prague Slavia Prague Vendég Csapat
Sevilla
41.7
Gy Gy V V Gy V V V D D

Utolsó 10 Mérkőzés

Slavia Prague
73.7
Gy Gy Gy V D Gy Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Sevilla

3

Döntetlen

11

Slavia Prague

Teljesítményradar

Sevilla
Slavia Prague

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

80%

8Gy, 1D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-6

-6

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Adams (3 gól)
T. Chorý (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
61.1

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 68.2

53.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.39

Valós: 1.1 | Kül: -0.29

1.86

Valós: 1.9 | Kül: +0.04

Korrigált Erő
41.7

Támadás: 40.7, Védekezés: 48.1, Forma: 33.3

73.7

Támadás: 65.5, Védekezés: 75.8, Forma: 82.7

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

4

31-45'

3
3

46-60'

6
2

61-75'

1
4

76-90+'

4
Sevilla
Slavia Prague
Sevilla

Erő Részletezés

41.7

Összesített

Támadás 40.7
Védekezés 48.1
Forma 33.3
Állandóság 49.3
Slavia Prague

Erő Részletezés

73.7

Összesített

Támadás 65.5
Védekezés 75.8
Forma 82.7
Állandóság 68.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

68.2 vs 50.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Sevilla logo Sevilla
Gy
Espanyol (50%)
Gy
Real Sociedad (61%)
V
Osasuna (63%)
V
Levante (76%)
Gy
Atlético (61%)
V
Oviedo (66%)
V
Valencia (67%)
V
Barcelona (91%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
Gy
Sparta Prague (54%)
Gy
Liberec (48%)
Gy
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
D
Plzeň (59%)
Gy
Ostrava (39%)
Gy
Zlín (46%)
Gy
Sparta Prague (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Espanyol H
2 - 1 Gy
50%
Real Sociedad H
1 - 0 Gy
61%
Osasuna I
1 - 2 V
63%
Levante I
0 - 2 V
76%
Atlético H
2 - 1 Gy
61%
Oviedo I
0 - 1 V
66%
Valencia H
0 - 2 V
67%
Barcelona I
2 - 5 V
91%
Rayo H
1 - 1 D
74%
Betis I
2 - 2 D
73%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta Prague H
3 - 2 Gy
54%
Liberec I
2 - 1 Gy
48%
Olomouc H
2 - 1 Gy
46%
Hradec Kr. I
1 - 2 V
64%
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Ostrava I
2 - 0 Gy
39%
Zlín I
3 - 1 Gy
46%
Sparta Prague H
3 - 1 Gy
54%
Dukla I
2 - 0 Gy
51%
Liberec H
1 - 0 Gy
43%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 61.1 vs 53.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Slavia Prague tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Sevilla 1.1-jával szemben.

Védekezésben Slavia Prague messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Sevilla 1.7-t kap meccsenként.

Sevilla küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Slavia Prague nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Slavia Prague-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Slavia Prague erős idegenbeli csapat 80%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Slavia Prague az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (65.5), védekezésben (75.8) és formában (82.7) nem hagy kétséget. Sevilla-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sevilla

Sevilla

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet