Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sint-Truiden vs Freiburg

Sint-Truiden vs Freiburg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sint-Truiden vs Freiburg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hazai Csapat
Freiburg Freiburg Vendég Csapat
Sint-Truiden
43.1
V Gy Gy Gy D V V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Freiburg
56.4
V Gy D V V V Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

1

Sint-Truiden

3

Döntetlen

11

Freiburg

Teljesítményradar

Sint-Truiden
Freiburg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Ito (3 gól)
I. Matanović (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

75%

3Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
45.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 61.2

63.6

Liga Nehézsége: 84.0, Ellenfél Minősége: 62.1

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.22

Valós: 1.2 | Kül: -0.02

2.09

Valós: 1.7 | Kül: -0.39

Korrigált Erő
43.1

Támadás: 38.1, Védekezés: 57.1, Forma: 38.1

56.4

Támadás: 64.4, Védekezés: 56.8, Forma: 56.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

5
1

31-45'

4
1

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Sint-Truiden
Freiburg
Sint-Truiden

Erő Részletezés

43.1

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 57.1
Forma 38.1
Állandóság 39.7
Freiburg

Erő Részletezés

56.4

Összesített

Támadás 64.4
Védekezés 56.8
Forma 56.8
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 84.0

Ellenfél Minősége

61.2 vs 62.1

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
Gy
R. Union SG (64%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Anderlecht (35%)
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
Freiburg logo Freiburg
V
Hamburg (63%)
Gy
Braga (66%)
D
Wolfsburg (50%)
V
Braga (71%)
V
Dortmund (76%)
V
Stuttgart (57%)
Gy
Heidenheim (62%)
Gy
Celta Vigo (56%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Club Brugge I
0 - 2 V
71%
R. Union SG H
2 - 1 Gy
64%
Mechelen I
4 - 1 Gy
34%
Anderlecht H
2 - 0 Gy
35%
Gent I
0 - 0 D
51%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
R. Union SG I
0 - 1 V
80%
R. Union SG H
1 - 3 V
75%
Genk I
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 Gy
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hamburg I
2 - 3 V
63%
Braga H
3 - 1 Gy
66%
Wolfsburg H
1 - 1 D
50%
Braga I
1 - 2 V
71%
Dortmund I
0 - 4 V
76%
Stuttgart I
1 - 2 V
57%
Heidenheim H
2 - 1 Gy
62%
Celta Vigo I
3 - 1 Gy
56%
Mainz 05 I
1 - 0 Gy
70%
Celta Vigo H
3 - 0 Gy
50%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Freiburg jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.6) összehasonlítva Sint-Truiden-val (SoS: 45.2). Ez azt jelenti, hogy Freiburg statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Freiburg tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Sint-Truiden 1.2-jával szemben.

Sint-Truiden védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Freiburg 1.5-jával szemben.

Sint-Truiden küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Freiburg küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Freiburg-nak kedvez, 75%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Freiburg-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Freiburg

Freiburg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet