Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sint-Truiden vs Nacional

Sint-Truiden vs Nacional Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sint-Truiden vs Nacional — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hazai Csapat
Nacional Nacional Vendég Csapat
Sint-Truiden
43.1
V Gy Gy Gy D V V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Nacional
40.8
V V Gy Gy V Gy V V D V

Nyert Kategóriák

8

Sint-Truiden

4

Döntetlen

3

Nacional

Teljesítményradar

Sint-Truiden
Nacional

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Ito (3 gól)
J. Ramírez (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
45.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 61.2

53.1

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.22

Valós: 1.2 | Kül: -0.02

0.96

Valós: 0.8 | Kül: -0.16

Korrigált Erő
43.1

Támadás: 38.1, Védekezés: 57.1, Forma: 38.1

40.8

Támadás: 27.5, Védekezés: 65.3, Forma: 30.9

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

3
5

76-90+'

Sint-Truiden
Nacional
Sint-Truiden

Erő Részletezés

43.1

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 57.1
Forma 38.1
Állandóság 39.7
Nacional

Erő Részletezés

40.8

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 65.3
Forma 30.9
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 79.0

Ellenfél Minősége

61.2 vs 61.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
Gy
R. Union SG (64%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Anderlecht (35%)
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
Nacional logo Nacional
V
Santa Clara (71%)
V
AVS (59%)
Gy
Tondela (57%)
Gy
Alverca (59%)
V
Benfica (80%)
Gy
Estrela (49%)
V
Famalicão (74%)
V
Estoril (47%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Club Brugge I
0 - 2 V
71%
R. Union SG H
2 - 1 Gy
64%
Mechelen I
4 - 1 Gy
34%
Anderlecht H
2 - 0 Gy
35%
Gent I
0 - 0 D
51%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
R. Union SG I
0 - 1 V
80%
R. Union SG H
1 - 3 V
75%
Genk I
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 Gy
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
AVS H
1 - 2 V
59%
Tondela I
2 - 0 Gy
57%
Alverca H
1 - 0 Gy
59%
Benfica I
0 - 2 V
80%
Estrela H
2 - 0 Gy
49%
Famalicão I
0 - 1 V
74%
Estoril H
0 - 1 V
47%
Moreirense I
1 - 1 D
55%
Braga H
1 - 2 V
64%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 45.2 vs 53.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Sint-Truiden tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként Nacional 0.8-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sint-Truiden 1.2-t és Nacional 1.1-t kapva meccsenként.

Sint-Truiden küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Nacional küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Nacional

Nacional

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet