Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sint-Truiden vs NEC

Sint-Truiden vs NEC Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sint-Truiden vs NEC — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hazai Csapat
NEC NEC Vendég Csapat
Sint-Truiden
43.1
V Gy Gy Gy D V V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

NEC
56.6
V D D D Gy D Gy Gy V D

Nyert Kategóriák

3

Sint-Truiden

3

Döntetlen

9

NEC

Teljesítményradar

Sint-Truiden
NEC

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Ito (3 gól)
B. Linssen (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
45.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 61.2

67.5

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 65.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.22

Valós: 1.2 | Kül: -0.02

2.04

Valós: 1.7 | Kül: -0.34

Korrigált Erő
43.1

Támadás: 38.1, Védekezés: 57.1, Forma: 38.1

56.6

Támadás: 66.6, Védekezés: 66.6, Forma: 35.2

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2

16-30'

4
1

31-45'

3
1

46-60'

3
3

61-75'

3
5

76-90+'

4
Sint-Truiden
NEC
Sint-Truiden

Erő Részletezés

43.1

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 57.1
Forma 38.1
Állandóság 39.7
NEC

Erő Részletezés

56.6

Összesített

Támadás 66.6
Védekezés 66.6
Forma 35.2
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 80.0

Ellenfél Minősége

61.2 vs 65.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
Gy
R. Union SG (64%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Anderlecht (35%)
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
NEC logo NEC
V
Groningen (66%)
D
Telstar (64%)
D
Twente (81%)
D
Feyenoord (67%)
Gy
Excelsior (60%)
D
Heerenveen (67%)
Gy
PSV (80%)
Gy
Volendam (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Club Brugge I
0 - 2 V
71%
R. Union SG H
2 - 1 Gy
64%
Mechelen I
4 - 1 Gy
34%
Anderlecht H
2 - 0 Gy
35%
Gent I
0 - 0 D
51%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
R. Union SG I
0 - 1 V
80%
R. Union SG H
1 - 3 V
75%
Genk I
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 Gy
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Groningen I
1 - 2 V
66%
Telstar H
1 - 1 D
64%
Twente I
1 - 1 D
81%
Feyenoord H
1 - 1 D
67%
Excelsior I
2 - 0 Gy
60%
Heerenveen H
2 - 2 D
67%
PSV I
3 - 2 Gy
80%
Volendam H
3 - 0 Gy
49%
Fortuna H
2 - 3 V
56%
Ajax I
1 - 1 D
67%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

NEC jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.5) összehasonlítva Sint-Truiden-val (SoS: 45.2). Ez azt jelenti, hogy NEC statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

NEC tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Sint-Truiden 1.2-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sint-Truiden 1.2-t és NEC 1.3-t kapva meccsenként.

Sint-Truiden küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

NEC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.5 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
NEC

NEC

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet