Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sint-Truiden vs Twente

Sint-Truiden vs Twente Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sint-Truiden vs Twente — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hazai Csapat
Twente Twente Vendég Csapat
Sint-Truiden
43.1
V Gy Gy Gy D V V V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Twente
75.3
Gy D D Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

0

Sint-Truiden

2

Döntetlen

13

Twente

Teljesítményradar

Sint-Truiden
Twente

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

70%

7Gy, 2D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
0

0

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Ito (3 gól)
K. Hlynsson (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

75%

3Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
45.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 61.2

62.1

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

33%

1Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.22

Valós: 1.2 | Kül: -0.02

2.55

Valós: 2.1 | Kül: -0.45

Korrigált Erő
43.1

Támadás: 38.1, Védekezés: 57.1, Forma: 38.1

75.3

Támadás: 78.5, Védekezés: 74.7, Forma: 78.5

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
2

16-30'

3
1

31-45'

3
1

46-60'

8
3

61-75'

3
5

76-90+'

2
Sint-Truiden
Twente
Sint-Truiden

Erő Részletezés

43.1

Összesített

Támadás 38.1
Védekezés 57.1
Forma 38.1
Állandóság 39.7
Twente

Erő Részletezés

75.3

Összesített

Támadás 78.5
Védekezés 74.7
Forma 78.5
Állandóság 63.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 80.0

Ellenfél Minősége

61.2 vs 62.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 33%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
V
Club Brugge (71%)
Gy
R. Union SG (64%)
Gy
Mechelen (34%)
Gy
Anderlecht (35%)
D
Gent (51%)
V
Club Brugge (78%)
V
R. Union SG (80%)
V
R. Union SG (75%)
Twente logo Twente
Gy
Sparta (44%)
D
AZ (72%)
D
NEC (64%)
Gy
Volendam (49%)
Gy
Ajax (67%)
Gy
Fortuna (61%)
V
Utrecht (70%)
Gy
Go Ahead (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Club Brugge I
0 - 2 V
71%
R. Union SG H
2 - 1 Gy
64%
Mechelen I
4 - 1 Gy
34%
Anderlecht H
2 - 0 Gy
35%
Gent I
0 - 0 D
51%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
R. Union SG I
0 - 1 V
80%
R. Union SG H
1 - 3 V
75%
Genk I
0 - 1 V
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 Gy
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta H
4 - 0 Gy
44%
AZ I
2 - 2 D
72%
NEC H
1 - 1 D
64%
Volendam H
2 - 1 Gy
49%
Ajax I
2 - 1 Gy
67%
Fortuna I
2 - 1 Gy
61%
Utrecht H
0 - 2 V
70%
Go Ahead I
4 - 1 Gy
70%
Feyenoord H
2 - 0 Gy
67%
Groningen H
2 - 1 Gy
61%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Twente jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.1) összehasonlítva Sint-Truiden-val (SoS: 45.2). Ez azt jelenti, hogy Twente statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Twente tartja a támadó előnyt 2.1 góllal meccsenként Sint-Truiden 1.2-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sint-Truiden 1.2-t és Twente 1.0-t kapva meccsenként.

Sint-Truiden küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Twente küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Twente erős idegenbeli csapat 75%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Twente az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (78.5), védekezésben (74.7) és formában (78.5) nem hagy kétséget. Sint-Truiden-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Twente

Twente

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet