Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Slaven vs Jablonec

Slaven vs Jablonec Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Slaven vs Jablonec — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Slaven Slaven Hazai Csapat
Jablonec Jablonec Vendég Csapat
Slaven
31.9
Gy V D V D V V D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Jablonec
40.7
D V V V Gy Gy V V V Gy

Nyert Kategóriák

2

Slaven

5

Döntetlen

8

Jablonec

Teljesítményradar

Slaven
Jablonec

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 4D, 5V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

-4

-4

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Dabro (3 gól)
S. Nebyla (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
35.1

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 48.8

53.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.04

Valós: 1.2 | Kül: +0.16

1.17

Valós: 1.2 | Kül: +0.03

Korrigált Erő
31.9

Támadás: 34.0, Védekezés: 31.2, Forma: 8.5

40.7

Támadás: 41.4, Védekezés: 48.3, Forma: 31.1

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1

16-30'

2
5

31-45'

2
3

46-60'

3
2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Slaven
Jablonec
Slaven

Erő Részletezés

31.9

Összesített

Támadás 34.0
Védekezés 31.2
Forma 8.5
Állandóság 75.7
Jablonec

Erő Részletezés

40.7

Összesített

Támadás 41.4
Védekezés 48.3
Forma 31.1
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

45.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

48.8 vs 50.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Slaven logo Slaven
Gy
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
D
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
D
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
D
Osijek (40%)
Jablonec logo Jablonec
D
Hradec Kr. (59%)
V
Sparta Prague (59%)
V
Liberec (43%)
V
Sparta Prague (59%)
Gy
Ostrava (34%)
Gy
Zlín (46%)
V
Dukla (51%)
V
Olomouc (46%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Gorica H
1 - 0 Gy
44%
Istra I
1 - 3 V
46%
Vukovar H
2 - 2 D
32%
Lokomotiva I
1 - 2 V
49%
Hajduk H
2 - 2 D
53%
Varaždin I
1 - 2 V
54%
Rijeka H
0 - 2 V
44%
Osijek H
0 - 0 D
40%
Dinamo Zagreb I
2 - 4 V
76%
Gorica I
2 - 2 D
50%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hradec Kr. H
1 - 1 D
59%
Sparta Prague I
0 - 2 V
59%
Liberec H
1 - 2 V
43%
Sparta Prague I
1 - 3 V
59%
Ostrava H
4 - 1 Gy
34%
Zlín I
3 - 0 Gy
46%
Dukla I
0 - 2 V
51%
Olomouc H
1 - 2 V
46%
Ml. Boleslav I
0 - 3 V
66%
Karviná H
1 - 0 Gy
43%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Jablonec jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.6) összehasonlítva Slaven-val (SoS: 35.1). Ez azt jelenti, hogy Jablonec statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Slaven átlag 1.2 és Jablonec átlag 1.2 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Slaven 1.9-t és Jablonec 1.6-t kapva meccsenként.

Jablonec nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Jablonec-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Slaven

Slaven

VS
Jablonec

Jablonec

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet