Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Slavia Prague vs Aris

Slavia Prague vs Aris Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Slavia Prague vs Aris — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Slavia Prague Slavia Prague Hazai Csapat
Aris Aris Vendég Csapat
Slavia Prague
73.7
Gy Gy Gy V D Gy Gy Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Aris
46.8
Gy Gy Gy D V D D V D D

Nyert Kategóriák

12

Slavia Prague

3

Döntetlen

0

Aris

Teljesítményradar

Slavia Prague
Aris

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
80%

8Gy, 1D, 1V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.9

19 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+11

+11

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Chorý (5 gól)
B. Garré (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 50.4

51.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 48.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.86

Valós: 1.9 | Kül: +0.04

1.32

Valós: 1.2 | Kül: -0.12

Korrigált Erő
73.7

Támadás: 65.5, Védekezés: 75.8, Forma: 82.7

46.8

Támadás: 40.6, Védekezés: 64.2, Forma: 30.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
4

16-30'

3
3

31-45'

3
6

46-60'

1
1

61-75'

1
4

76-90+'

3
Slavia Prague
Aris
Slavia Prague

Erő Részletezés

73.7

Összesített

Támadás 65.5
Védekezés 75.8
Forma 82.7
Állandóság 68.5
Aris

Erő Részletezés

46.8

Összesített

Támadás 40.6
Védekezés 64.2
Forma 30.4
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

50.4 vs 48.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Slavia Prague logo Slavia Prague
Gy
Sparta Prague (54%)
Gy
Liberec (48%)
Gy
Olomouc (46%)
V
Hradec Kr. (64%)
D
Plzeň (59%)
Gy
Ostrava (39%)
Gy
Zlín (46%)
Gy
Sparta Prague (54%)
Aris logo Aris
Gy
OFI (44%)
Gy
OFI (49%)
Gy
Volos (39%)
D
Levadiakos (49%)
V
OFI (44%)
D
Panserraikos (54%)
D
Atromitos (54%)
V
Panathinaikos (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta Prague H
3 - 2 Gy
54%
Liberec I
2 - 1 Gy
48%
Olomouc H
2 - 1 Gy
46%
Hradec Kr. I
1 - 2 V
64%
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Ostrava I
2 - 0 Gy
39%
Zlín I
3 - 1 Gy
46%
Sparta Prague H
3 - 1 Gy
54%
Dukla I
2 - 0 Gy
51%
Liberec H
1 - 0 Gy
43%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OFI H
3 - 1 Gy
44%
OFI I
2 - 0 Gy
49%
Volos H
3 - 2 Gy
39%
Levadiakos I
1 - 1 D
49%
OFI H
0 - 2 V
44%
Panserraikos I
0 - 0 D
54%
Atromitos H
0 - 0 D
54%
Panathinaikos I
1 - 3 V
57%
Kifisia H
1 - 1 D
49%
Volos I
1 - 1 D
44%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.4 vs 51.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Slavia Prague tartja a támadó előnyt 1.9 góllal meccsenként Aris 1.2-jával szemben.

Slavia Prague védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Aris 1.1-jával szemben.

Slavia Prague nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Aris nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Slavia Prague-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Slavia Prague erős idegenbeli csapat 80%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Slavia Prague emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (73.7 vs 46.8) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Slavia Prague

Slavia Prague

VS
Aris

Aris

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet