Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Liberec vs Altach

Liberec vs Altach Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Liberec vs Altach — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Liberec Liberec Hazai Csapat
Altach Altach Vendég Csapat
Liberec
35.3
V V Gy D V Gy D D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Altach
38.8
D V V D D Gy V D Gy V

Nyert Kategóriák

3

Liberec

4

Döntetlen

8

Altach

Teljesítményradar

Liberec
Altach

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 3D, 5V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-5

-5

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Krollis (3 gól)
P. Greil (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
43.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 57.6

54.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.75

Valós: 0.7 | Kül: -0.05

1.24

Valós: 1.2 | Kül: -0.04

Korrigált Erő
35.3

Támadás: 21.8, Védekezés: 56.0, Forma: 18.7

38.8

Támadás: 41.7, Védekezés: 41.7, Forma: 20.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

4
2

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

2
Liberec
Altach
Liberec

Erő Részletezés

35.3

Összesített

Támadás 21.8
Védekezés 56.0
Forma 18.7
Állandóság 61.3
Altach

Erő Részletezés

38.8

Összesített

Támadás 41.7
Védekezés 41.7
Forma 20.8
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

58.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

57.6 vs 53.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
V
Plzeň (64%)
V
Slavia Prague (69%)
Gy
Jablonec (49%)
D
Ml. Boleslav (61%)
V
Karviná (48%)
Gy
Slovácko (45%)
D
Teplice (49%)
D
Bohemians (58%)
Altach logo Altach
D
GAK (58%)
V
WAC (46%)
V
BW Linz (60%)
D
WSG Tirol (44%)
D
WSG Tirol (48%)
Gy
GAK (53%)
V
Ried (55%)
D
WAC (51%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň I
0 - 2 V
64%
Slavia Prague H
1 - 2 V
69%
Jablonec I
2 - 1 Gy
49%
Ml. Boleslav H
0 - 0 D
61%
Karviná I
1 - 3 V
48%
Slovácko H
2 - 1 Gy
45%
Teplice H
1 - 1 D
49%
Bohemians I
0 - 0 D
58%
Hradec Kr. H
0 - 1 V
59%
Slavia Prague I
0 - 1 V
74%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
GAK I
2 - 2 D
58%
WAC H
1 - 4 V
46%
BW Linz I
0 - 3 V
60%
WSG Tirol H
0 - 0 D
44%
WSG Tirol I
2 - 2 D
48%
GAK H
1 - 0 Gy
53%
Ried I
2 - 3 V
55%
WAC I
1 - 1 D
51%
BW Linz H
3 - 1 Gy
55%
Sturm I
0 - 2 V
66%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Altach jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.2) összehasonlítva Liberec-val (SoS: 43.4). Ez azt jelenti, hogy Altach statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Altach tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként Liberec 0.7-jával szemben.

Liberec védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Altach 1.8-jával szemben.

Altach nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Liberec

Liberec

VS
Altach

Altach

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet