Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Braga vs Athletic

Braga vs Athletic Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Braga vs Athletic — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Braga Braga Hazai Csapat
Athletic Athletic Vendég Csapat
Braga
55.4
D V D Gy V Gy D Gy Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Athletic
39.8
V Gy V Gy V V Gy V V V

Nyert Kategóriák

13

Braga

2

Döntetlen

0

Athletic

Teljesítményradar

Braga
Athletic

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

30%

3Gy, 0D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Pau Víctor (5 gól)
Gorka Guruzeta (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
63.4

Liga Nehézsége: 81.4, Ellenfél Minősége: 64.5

58.6

Liga Nehézsége: 88.2, Ellenfél Minősége: 66.6

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.93

Valós: 1.6 | Kül: -0.33

1.48

Valós: 1.0 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
55.4

Támadás: 60.5, Védekezés: 60.5, Forma: 45.4

39.8

Támadás: 36.2, Védekezés: 50.7, Forma: 32.6

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

2

16-30'

3
2

31-45'

1
3

46-60'

1
2

61-75'

1
4

76-90+'

4
Braga
Athletic
Braga

Erő Részletezés

55.4

Összesített

Támadás 60.5
Védekezés 60.5
Forma 45.4
Állandóság 56.8
Athletic

Erő Részletezés

39.8

Összesített

Támadás 36.2
Védekezés 50.7
Forma 32.6
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

81.4 vs 88.2

Ellenfél Minősége

64.5 vs 66.6

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
Braga logo Braga
D
Benfica (80%)
V
Freiburg (69%)
D
Estoril (47%)
Gy
Freiburg (64%)
V
Santa Clara (71%)
Gy
Casa Pia (53%)
D
Famalicão (69%)
Gy
Betis (70%)
Athletic logo Athletic
V
Valencia (67%)
Gy
Alavés (65%)
V
Atlético (66%)
Gy
Osasuna (58%)
V
Villarreal (73%)
V
Getafe (72%)
Gy
Betis (68%)
V
Girona (64%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Benfica I
2 - 2 D
80%
Freiburg I
1 - 3 V
69%
Estoril H
1 - 1 D
47%
Freiburg H
2 - 1 Gy
64%
Santa Clara I
1 - 2 V
71%
Casa Pia I
1 - 0 Gy
53%
Famalicão H
2 - 2 D
69%
Betis I
4 - 2 Gy
70%
Arouca H
1 - 0 Gy
57%
Betis H
1 - 1 D
65%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Valencia H
0 - 1 V
67%
Alavés I
4 - 2 Gy
65%
Atlético I
2 - 3 V
66%
Osasuna H
1 - 0 Gy
58%
Villarreal H
1 - 2 V
73%
Getafe I
0 - 2 V
72%
Betis H
2 - 1 Gy
68%
Girona I
0 - 3 V
64%
Barcelona H
0 - 1 V
86%
Real Sociedad I
0 - 1 V
47%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.4 vs 58.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Braga tartja a támadó előnyt 1.6 góllal meccsenként Athletic 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Braga 1.4-t és Athletic 1.6-t kapva meccsenként.

Braga küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Athletic küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Braga emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (55.4 vs 39.8) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Braga

Braga

VS
Athletic

Athletic

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet