Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Braga vs Dinamo Zagreb

Braga vs Dinamo Zagreb Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Braga vs Dinamo Zagreb — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Braga Braga Hazai Csapat
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Vendég Csapat
Braga
55.4
D V D Gy V Gy D Gy Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Dinamo Zagreb
85.4
Gy Gy Gy Gy D Gy Gy Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

Braga

1

Döntetlen

11

Dinamo Zagreb

Teljesítményradar

Braga
Dinamo Zagreb

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

90%

9Gy, 1D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

3.3

33 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+2

+2

+25

+25

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Pau Víctor (5 gól)
D. Beljo (16 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 15 / 2. Félidő: 18
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

80%

4Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

100%

5Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
63.4

Liga Nehézsége: 81.4, Ellenfél Minősége: 64.5

45.6

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 46.0

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.93

Valós: 1.6 | Kül: -0.33

2.86

Valós: 3.3 | Kül: +0.44

Korrigált Erő
55.4

Támadás: 60.5, Védekezés: 60.5, Forma: 45.4

85.4

Támadás: 95.6, Védekezés: 70.1, Forma: 86.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

5
2

16-30'

4
2

31-45'

6
3

46-60'

3
2

61-75'

9
4

76-90+'

6
Braga
Dinamo Zagreb
Braga

Erő Részletezés

55.4

Összesített

Támadás 60.5
Védekezés 60.5
Forma 45.4
Állandóság 56.8
Dinamo Zagreb

Erő Részletezés

85.4

Összesített

Támadás 95.6
Védekezés 70.1
Forma 86.0
Állandóság 89.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

81.4 vs 45.0

Ellenfél Minősége

64.5 vs 46.0

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
Braga logo Braga
D
Benfica (80%)
V
Freiburg (69%)
D
Estoril (47%)
Gy
Freiburg (64%)
V
Santa Clara (71%)
Gy
Casa Pia (53%)
D
Famalicão (69%)
Gy
Betis (70%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
Gy
Hajduk (53%)
Gy
Gorica (50%)
Gy
Varaždin (48%)
Gy
Istra (46%)
D
Rijeka (44%)
Gy
Vukovar (37%)
Gy
Osijek (40%)
Gy
Lokomotiva (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Benfica I
2 - 2 D
80%
Freiburg I
1 - 3 V
69%
Estoril H
1 - 1 D
47%
Freiburg H
2 - 1 Gy
64%
Santa Clara I
1 - 2 V
71%
Casa Pia I
1 - 0 Gy
53%
Famalicão H
2 - 2 D
69%
Betis I
4 - 2 Gy
70%
Arouca H
1 - 0 Gy
57%
Betis H
1 - 1 D
65%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hajduk H
2 - 0 Gy
53%
Gorica I
2 - 1 Gy
50%
Varaždin H
2 - 1 Gy
48%
Istra I
2 - 0 Gy
46%
Rijeka H
2 - 2 D
44%
Vukovar I
4 - 1 Gy
37%
Osijek H
7 - 0 Gy
40%
Lokomotiva I
5 - 0 Gy
49%
Slaven H
4 - 2 Gy
35%
Hajduk I
3 - 1 Gy
58%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Braga jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.4) összehasonlítva Dinamo Zagreb-val (SoS: 45.6). Ez azt jelenti, hogy Braga statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Dinamo Zagreb támadása más szinten van, átlagosan 3.3 gólt szerezve meccsenként, D. Beljo vezeti 16 góllal. Braga csak 1.6-t ér el meccsenként.

Dinamo Zagreb védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Braga 1.4-jával szemben.

Braga küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Dinamo Zagreb nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Dinamo Zagreb-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

Dinamo Zagreb erős idegenbeli csapat 100%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.5 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Dinamo Zagreb az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (95.6), védekezésben (70.1) és formában (86.0) nem hagy kétséget. Braga-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Braga

Braga

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet