Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sporting vs Girona

Sporting vs Girona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sporting vs Girona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sporting Sporting Hazai Csapat
Girona Girona Vendég Csapat
Sporting
63.8
Gy Gy D D V D Gy V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Girona
46.3
D V V V D Gy V Gy D V

Nyert Kategóriák

10

Sporting

3

Döntetlen

2

Girona

Teljesítményradar

Sporting
Girona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+11

+11

-1

-1

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
L. Suárez (4 gól)
Joel Roca (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.6

Liga Nehézsége: 82.6, Ellenfél Minősége: 64.4

65.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 67.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.39

Valós: 2.2 | Kül: -0.19

1.27

Valós: 1.1 | Kül: -0.17

Korrigált Erő
63.8

Támadás: 77.4, Védekezés: 66.9, Forma: 52.8

46.3

Támadás: 42.5, Védekezés: 69.5, Forma: 23.2

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
3

16-30'

4

31-45'

1
4

46-60'

1
6

61-75'

3
4

76-90+'

4
Sporting
Girona
Sporting

Erő Részletezés

63.8

Összesített

Támadás 77.4
Védekezés 66.9
Forma 52.8
Állandóság 53.2
Girona

Erő Részletezés

46.3

Összesített

Támadás 42.5
Védekezés 69.5
Forma 23.2
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

82.6 vs 93.0

Ellenfél Minősége

64.4 vs 67.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Sporting logo Sporting
Gy
Rio Ave (66%)
Gy
Vitória SC (54%)
D
Tondela (52%)
D
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
D
Arsenal (77%)
Gy
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)
Girona logo Girona
D
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
V
Valencia (72%)
V
Betis (68%)
D
Real Madrid (70%)
Gy
Villarreal (73%)
V
Osasuna (63%)
Gy
Athletic (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rio Ave I
4 - 1 Gy
66%
Vitória SC H
5 - 1 Gy
54%
Tondela H
2 - 2 D
52%
AVS I
1 - 1 D
64%
Benfica H
1 - 2 V
75%
Arsenal I
0 - 0 D
77%
Estrela I
1 - 0 Gy
54%
Arsenal H
0 - 1 V
72%
Santa Clara H
4 - 2 Gy
66%
Alverca I
4 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rayo I
1 - 1 D
79%
Mallorca H
0 - 1 V
68%
Valencia I
1 - 2 V
72%
Betis H
2 - 3 V
68%
Real Madrid I
1 - 1 D
70%
Villarreal H
1 - 0 Gy
73%
Osasuna I
0 - 1 V
63%
Athletic H
3 - 0 Gy
55%
Levante I
1 - 1 D
76%
Celta Vigo H
1 - 2 V
54%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Girona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.9) összehasonlítva Sporting-val (SoS: 55.6). Ez azt jelenti, hogy Girona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Sporting támadása más szinten van, átlagosan 2.2 gólt szerezve meccsenként, L. Suárez vezeti 4 góllal. Girona csak 1.1-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sporting 1.1-t és Girona 1.2-t kapva meccsenként.

Sporting küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Girona küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Sporting erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Sporting emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (63.8 vs 46.3) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sporting

Sporting

VS
Girona

Girona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet