Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sporting vs Silkeborg

Sporting vs Silkeborg Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sporting vs Silkeborg — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sporting Sporting Hazai Csapat
Silkeborg Silkeborg Vendég Csapat
Sporting
63.8
Gy Gy D D V D Gy V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Silkeborg
48.2
V Gy Gy Gy D Gy V Gy D V

Nyert Kategóriák

7

Sporting

6

Döntetlen

2

Silkeborg

Teljesítményradar

Sporting
Silkeborg

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

50%

5Gy, 2D, 3V

Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+11

+11

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
L. Suárez (4 gól)
T. Adamsen (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.6

Liga Nehézsége: 82.6, Ellenfél Minősége: 64.4

52.5

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 50.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.39

Valós: 2.2 | Kül: -0.19

1.72

Valós: 1.7 | Kül: -0.02

Korrigált Erő
63.8

Támadás: 77.4, Védekezés: 66.9, Forma: 52.8

48.2

Támadás: 58.1, Védekezés: 34.2, Forma: 51.2

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
3

16-30'

4
4

31-45'

2
4

46-60'

1
6

61-75'

4
4

76-90+'

5
Sporting
Silkeborg
Sporting

Erő Részletezés

63.8

Összesített

Támadás 77.4
Védekezés 66.9
Forma 52.8
Állandóság 53.2
Silkeborg

Erő Részletezés

48.2

Összesített

Támadás 58.1
Védekezés 34.2
Forma 51.2
Állandóság 45.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

82.6 vs 55.0

Ellenfél Minősége

64.4 vs 50.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Sporting logo Sporting
Gy
Rio Ave (66%)
Gy
Vitória SC (54%)
D
Tondela (52%)
D
AVS (64%)
V
Benfica (75%)
D
Arsenal (77%)
Gy
Estrela (54%)
V
Arsenal (72%)
Silkeborg logo Silkeborg
V
Copenhagen (63%)
Gy
OB (55%)
Gy
Randers (46%)
Gy
Vejle (44%)
D
Fredericia (43%)
Gy
OB (50%)
V
Copenhagen (68%)
Gy
Randers (52%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rio Ave I
4 - 1 Gy
66%
Vitória SC H
5 - 1 Gy
54%
Tondela H
2 - 2 D
52%
AVS I
1 - 1 D
64%
Benfica H
1 - 2 V
75%
Arsenal I
0 - 0 D
77%
Estrela I
1 - 0 Gy
54%
Arsenal H
0 - 1 V
72%
Santa Clara H
4 - 2 Gy
66%
Alverca I
4 - 1 Gy
64%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Copenhagen H
0 - 4 V
63%
OB I
3 - 2 Gy
55%
Randers H
2 - 0 Gy
46%
Vejle I
2 - 1 Gy
44%
Fredericia H
2 - 2 D
43%
OB H
3 - 1 Gy
50%
Copenhagen I
0 - 7 V
68%
Randers I
3 - 0 Gy
52%
Vejle H
1 - 1 D
39%
Fredericia I
1 - 2 V
48%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.6 vs 52.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Sporting tartja a támadó előnyt 2.2 góllal meccsenként Silkeborg 1.7-jával szemben.

Védekezésben Sporting messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 2 kapott gól nélküli meccsel, míg Silkeborg 2.0-t kap meccsenként.

Sporting küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Silkeborg nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Silkeborg erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.5 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Sporting emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (63.8 vs 48.2) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sporting

Sporting

VS
Silkeborg

Silkeborg

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet