Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás St. Pauli vs Mechelen

St. Pauli vs Mechelen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: St. Pauli vs Mechelen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

St. Pauli St. Pauli Hazai Csapat
Mechelen Mechelen Vendég Csapat
St. Pauli
34.7
V V V D V D V V D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Mechelen
26.6
V Gy V V V V D V Gy V

Nyert Kategóriák

6

St. Pauli

2

Döntetlen

7

Mechelen

Teljesítményradar

St. Pauli
Mechelen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 3D, 6V

20%

2Gy, 1D, 7V

Gól / Mérkőzés
0.6

6 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

2.4

24 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

-16

-16

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Mathias Pereira Lage (2 gól)
B. Boersma (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
68.4

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.8

44.7

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 59.6

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.82

Valós: 0.6 | Kül: -0.22

0.83

Valós: 0.8 | Kül: -0.03

Korrigált Erő
34.7

Támadás: 23.7, Védekezés: 51.3, Forma: 11.8

26.6

Támadás: 25.3, Védekezés: 18.9, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

2
St. Pauli
Mechelen
St. Pauli

Erő Részletezés

34.7

Összesített

Támadás 23.7
Védekezés 51.3
Forma 11.8
Állandóság 74.8
Mechelen

Erő Részletezés

26.6

Összesített

Támadás 25.3
Védekezés 18.9
Forma 18.9
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

67.8 vs 59.6

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
D
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
D
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
Gy
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
D
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Leipzig I
1 - 2 V
84%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Heidenheim I
0 - 2 V
67%
Köln H
1 - 1 D
57%
Bayern Munich H
0 - 5 V
81%
Union Berlin I
1 - 1 D
57%
Freiburg H
1 - 2 V
67%
M'gladbach I
0 - 2 V
68%
Frankfurt H
0 - 0 D
62%
Hoffenheim I
1 - 0 Gy
70%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
R. Union SG I
0 - 3 V
69%
Gent H
1 - 0 Gy
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 V
44%
Club Brugge I
1 - 6 V
71%
Anderlecht H
1 - 2 V
35%
R. Union SG H
0 - 1 V
75%
Gent I
1 - 1 D
63%
Club Brugge I
1 - 4 V
83%
Anderlecht H
1 - 0 Gy
47%
Gent I
1 - 3 V
63%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

St. Pauli jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 68.4) összehasonlítva Mechelen-val (SoS: 44.7). Ez azt jelenti, hogy St. Pauli statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, St. Pauli átlag 0.6 és Mechelen átlag 0.8 góllal meccsenként.

St. Pauli védekezési előnyben van, 1.7-t kapva meccsenként Mechelen 2.4-jával szemben.

St. Pauli küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Mechelen küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

St. Pauli-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

St. Pauli

St. Pauli

VS
Mechelen

Mechelen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet