Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás St. Pauli vs Volos

St. Pauli vs Volos Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: St. Pauli vs Volos — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

St. Pauli St. Pauli Hazai Csapat
Volos Volos Vendég Csapat
St. Pauli
34.7
V V V D V D V V D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Volos
34.6
V V V D Gy V D D V D

Nyert Kategóriák

6

St. Pauli

3

Döntetlen

6

Volos

Teljesítményradar

St. Pauli
Volos

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 3D, 6V

10%

1Gy, 4D, 5V

Gól / Mérkőzés
0.6

6 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

2.1

21 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-11

-11

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Mathias Pereira Lage (2 gól)
J. Hurtado (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
68.4

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 67.8

53.4

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 51.6

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.82

Valós: 0.6 | Kül: -0.22

1.2

Valós: 1.2 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
34.7

Támadás: 23.7, Védekezés: 51.3, Forma: 11.8

34.6

Támadás: 41.4, Védekezés: 31.0, Forma: 10.3

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

2
1

46-60'

1
1

61-75'

3
2

76-90+'

4
St. Pauli
Volos
St. Pauli

Erő Részletezés

34.7

Összesített

Támadás 23.7
Védekezés 51.3
Forma 11.8
Állandóság 74.8
Volos

Erő Részletezés

34.6

Összesített

Támadás 41.4
Védekezés 31.0
Forma 10.3
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

67.8 vs 51.6

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
V
Leipzig (84%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Heidenheim (67%)
D
Köln (57%)
V
Bayern Munich (81%)
D
Union Berlin (57%)
V
Freiburg (67%)
V
M'gladbach (68%)
Volos logo Volos
V
Levadiakos (44%)
V
Levadiakos (49%)
V
Aris (58%)
D
OFI (44%)
Gy
PAOK (54%)
V
Kifisia (54%)
D
OFI (44%)
D
AEK Athens (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Leipzig I
1 - 2 V
84%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Heidenheim I
0 - 2 V
67%
Köln H
1 - 1 D
57%
Bayern Munich H
0 - 5 V
81%
Union Berlin I
1 - 1 D
57%
Freiburg H
1 - 2 V
67%
M'gladbach I
0 - 2 V
68%
Frankfurt H
0 - 0 D
62%
Hoffenheim I
1 - 0 Gy
70%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Levadiakos H
0 - 3 V
44%
Levadiakos I
2 - 5 V
49%
Aris I
2 - 3 V
58%
OFI H
1 - 1 D
44%
PAOK H
2 - 1 Gy
54%
Kifisia I
0 - 2 V
54%
OFI H
1 - 1 D
44%
AEK Athens H
2 - 2 D
62%
Panserraikos I
1 - 2 V
54%
Aris H
1 - 1 D
53%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

St. Pauli jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 68.4) összehasonlítva Volos-val (SoS: 53.4). Ez azt jelenti, hogy St. Pauli statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Volos tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként St. Pauli 0.6-jával szemben.

St. Pauli védekezési előnyben van, 1.7-t kapva meccsenként Volos 2.1-jával szemben.

St. Pauli küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Volos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

St. Pauli

St. Pauli

VS
Volos

Volos

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet