Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Standard vs Benfica

Standard vs Benfica Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Standard vs Benfica — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Standard Standard Hazai Csapat
Benfica Benfica Vendég Csapat
Standard
65.8
Gy Gy D V Gy V Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Benfica
75.2
D D Gy Gy Gy D Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

5

Standard

1

Döntetlen

9

Benfica

Teljesítményradar

Standard
Benfica

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

60%

6Gy, 4D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+8

+8

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
C. Nielsen (3 gól)
A. Schjelderup (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 14
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
66.9

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 51.8

65.6

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.3

Topcsapatok Ellen
100%

1Gy / 1 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.77

Valós: 1.7 | Kül: -0.07

2.52

Valós: 2.2 | Kül: -0.32

Korrigált Erő
65.8

Támadás: 66.2, Védekezés: 81.8, Forma: 58.5

75.2

Támadás: 84.8, Védekezés: 73.2, Forma: 69.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

5

16-30'

3
3

31-45'

1
2

46-60'

3
4

61-75'

4
8

76-90+'

6
Standard
Benfica
Standard

Erő Részletezés

65.8

Összesített

Támadás 66.2
Védekezés 81.8
Forma 58.5
Állandóság 53.2
Benfica

Erő Részletezés

75.2

Összesített

Támadás 84.8
Védekezés 73.2
Forma 69.4
Állandóság 71.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 79.0

Ellenfél Minősége

51.8 vs 61.3

Topcsapatok Ellen

100% vs 50%
Standard logo Standard
Gy
OHL (35%)
Gy
Antwerp (45%)
D
Genk (54%)
V
Antwerp (40%)
Gy
Charleroi (51%)
V
Westerlo (57%)
Gy
OHL (52%)
D
Westerlo (57%)
Benfica logo Benfica
D
Braga (64%)
D
Famalicão (74%)
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Sporting (75%)
Gy
Nacional (52%)
D
Casa Pia (53%)
Gy
Vitória SC (54%)
Gy
Arouca (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
OHL H
2 - 1 Gy
35%
Antwerp I
5 - 0 Gy
45%
Genk I
1 - 1 D
54%
Antwerp H
1 - 2 V
40%
Charleroi I
2 - 1 Gy
51%
Westerlo H
1 - 2 V
57%
OHL I
3 - 1 Gy
52%
Westerlo H
0 - 0 D
57%
Antwerp I
1 - 1 D
57%
ZW I
1 - 0 Gy
70%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Braga H
2 - 2 D
64%
Famalicão I
2 - 2 D
74%
Moreirense H
4 - 1 Gy
50%
Sporting I
2 - 1 Gy
75%
Nacional H
2 - 0 Gy
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%
Vitória SC H
3 - 0 Gy
54%
Arouca I
2 - 1 Gy
62%
Porto H
2 - 2 D
69%
Gil Vicente I
2 - 1 Gy
60%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 66.9 vs 65.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Benfica tartja a támadó előnyt 2.2 góllal meccsenként Standard 1.7-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Standard 0.9-t és Benfica 1.1-t kapva meccsenként.

Standard erős idegenbeli csapat 67%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Benfica-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Standard

Standard

VS
Benfica

Benfica

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet