Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Strasbourg vs Auxerre

Strasbourg vs Auxerre Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Strasbourg vs Auxerre — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Strasbourg Strasbourg Hazai Csapat
Auxerre Auxerre Vendég Csapat
Strasbourg
41.4
D V V V Gy V V Gy V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Auxerre
51.4
Gy Gy V D D D Gy V D D

Nyert Kategóriák

1

Strasbourg

3

Döntetlen

11

Auxerre

Teljesítményradar

Strasbourg
Auxerre

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 1D, 6V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
J. Enciso (3 gól)
L. Sinayoko (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.9

Liga Nehézsége: 78.7, Ellenfél Minősége: 61.3

55.5

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 2 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.31

Valós: 1.2 | Kül: -0.11

1.98

Valós: 1.5 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
41.4

Támadás: 41.2, Védekezés: 51.4, Forma: 30.9

51.4

Támadás: 52.8, Védekezés: 66.8, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

4
3

16-30'

3
3

31-45'

2
1

46-60'

1
3

61-75'

4
2

76-90+'

1
Strasbourg
Auxerre
Strasbourg

Erő Részletezés

41.4

Összesített

Támadás 41.2
Védekezés 51.4
Forma 30.9
Állandóság 46.0
Auxerre

Erő Részletezés

51.4

Összesített

Támadás 52.8
Védekezés 66.8
Forma 31.7
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

78.7 vs 86.0

Ellenfél Minősége

61.3 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Strasbourg logo Strasbourg
D
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
Gy
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
Gy
Mainz 05 (60%)
Auxerre logo Auxerre
Gy
Nice (55%)
Gy
Angers (47%)
V
Lyon (70%)
D
Monaco (77%)
D
Nantes (51%)
D
Le Havre (58%)
Gy
Brest (56%)
V
Marseille (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Angers I
1 - 1 D
52%
Rayo H
0 - 1 V
68%
Toulouse H
1 - 2 V
57%
Rayo I
0 - 1 V
73%
Lorient I
3 - 2 Gy
69%
Nice H
0 - 2 V
39%
Rennes H
0 - 3 V
75%
Mainz 05 H
4 - 0 Gy
60%
Mainz 05 I
0 - 2 V
65%
Nice H
3 - 1 Gy
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nice H
2 - 1 Gy
55%
Angers H
3 - 1 Gy
47%
Lyon I
2 - 3 V
70%
Monaco I
2 - 2 D
77%
Nantes H
0 - 0 D
51%
Le Havre I
1 - 1 D
58%
Brest H
3 - 0 Gy
56%
Marseille I
0 - 1 V
66%
Strasbourg H
0 - 0 D
55%
Lorient I
2 - 2 D
69%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 52.9 vs 55.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Auxerre tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Strasbourg 1.2-jával szemben.

Auxerre védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Strasbourg 1.5-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Auxerre-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 10.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

A két csapat 0-0 döntetlent játszott a French Ligue 1-ben (2026-03-07). Az előző döntetlen után egyik csapatnak sincs pszichológiai előnye.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Strasbourg

Strasbourg

VS
Auxerre

Auxerre

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet