Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Sturm vs Girona

Sturm vs Girona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Sturm vs Girona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Sturm Sturm Hazai Csapat
Girona Girona Vendég Csapat
Sturm
59.4
Gy D D D D D Gy D Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Girona
46.3
D V V V D Gy V Gy D V

Nyert Kategóriák

10

Sturm

1

Döntetlen

4

Girona

Teljesítményradar

Sturm
Girona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 6D, 0V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

-1

-1

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Kiteishvili (5 gól)
Joel Roca (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 10
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
52.6

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 51.0

65.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 67.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.71

Valós: 1.8 | Kül: +0.09

1.27

Valós: 1.1 | Kül: -0.17

Korrigált Erő
59.4

Támadás: 61.6, Védekezés: 71.8, Forma: 41.0

46.3

Támadás: 42.5, Védekezés: 69.5, Forma: 23.2

Gólidőzítés Elemzése

5

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

1
6

46-60'

1
1

61-75'

3
5

76-90+'

4
Sturm
Girona
Sturm

Erő Részletezés

59.4

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 71.8
Forma 41.0
Állandóság 71.2
Girona

Erő Részletezés

46.3

Összesített

Támadás 42.5
Védekezés 69.5
Forma 23.2
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

51.0 vs 67.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 20%
Sturm logo Sturm
Gy
Hartberg (44%)
D
RB Salzburg (51%)
D
Ausztria (48%)
D
LASK (64%)
D
LASK (69%)
D
Hartberg (39%)
Gy
Rapid Vienna (53%)
D
RB Salzburg (46%)
Girona logo Girona
D
Rayo (79%)
V
Mallorca (68%)
V
Valencia (72%)
V
Betis (68%)
D
Real Madrid (70%)
Gy
Villarreal (73%)
V
Osasuna (63%)
Gy
Athletic (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Hartberg I
4 - 2 Gy
44%
RB Salzburg I
1 - 1 D
51%
Ausztria H
1 - 1 D
48%
LASK H
1 - 1 D
64%
LASK I
1 - 1 D
69%
Hartberg H
0 - 0 D
39%
Rapid Vienna I
2 - 0 Gy
53%
RB Salzburg H
1 - 1 D
46%
Ausztria I
5 - 2 Gy
53%
Altach H
2 - 0 Gy
43%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Rayo I
1 - 1 D
79%
Mallorca H
0 - 1 V
68%
Valencia I
1 - 2 V
72%
Betis H
2 - 3 V
68%
Real Madrid I
1 - 1 D
70%
Villarreal H
1 - 0 Gy
73%
Osasuna I
0 - 1 V
63%
Athletic H
3 - 0 Gy
55%
Levante I
1 - 1 D
76%
Celta Vigo H
1 - 2 V
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Girona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.9) összehasonlítva Sturm-val (SoS: 52.6). Ez azt jelenti, hogy Girona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Sturm tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Girona 1.1-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Sturm 0.9-t és Girona 1.2-t kapva meccsenként.

Sturm nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Girona küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Sturm erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Sturm-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.1 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Sturm

Sturm

VS
Girona

Girona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet