Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Toulouse vs Panserraikos

Toulouse vs Panserraikos Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Toulouse vs Panserraikos — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Toulouse Toulouse Hazai Csapat
Panserraikos Panserraikos Vendég Csapat
Toulouse
41.6
Gy Gy D V V V V Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Panserraikos
42.7
V V D Gy V Gy D Gy D D

Nyert Kategóriák

8

Toulouse

2

Döntetlen

5

Panserraikos

Teljesítményradar

Toulouse
Panserraikos

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Emersonn (3 gól)
M. Tsaousis (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.0

Liga Nehézsége: 81.9, Ellenfél Minősége: 66.3

53.6

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.94

Valós: 1.5 | Kül: -0.44

0.81

Valós: 0.8 | Kül: -0.01

Korrigált Erő
41.6

Támadás: 53.0, Védekezés: 28.3, Forma: 42.4

42.7

Támadás: 27.6, Védekezés: 65.6, Forma: 31.1

Gólidőzítés Elemzése

5

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

2
1

46-60'

2
1

61-75'

5

76-90+'

1
Toulouse
Panserraikos
Toulouse

Erő Részletezés

41.6

Összesített

Támadás 53.0
Védekezés 28.3
Forma 42.4
Állandóság 39.7
Panserraikos

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 27.6
Védekezés 65.6
Forma 31.1
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

81.9 vs 56.0

Ellenfél Minősége

66.3 vs 52.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
Gy
Lyon (65%)
Gy
Strasbourg (60%)
D
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
Gy
Lorient (64%)
Panserraikos logo Panserraikos
V
Asteras (61%)
V
Kifisia (49%)
D
Larissa (41%)
Gy
Larissa (46%)
V
Atromitos (54%)
Gy
Panaitolikos (53%)
D
Asteras (56%)
Gy
Kifisia (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lyon H
2 - 1 Gy
65%
Strasbourg I
2 - 1 Gy
60%
Monaco H
2 - 2 D
72%
Lens I
1 - 4 V
60%
Lens I
2 - 3 V
76%
Lille H
0 - 4 V
73%
Paris SG I
1 - 3 V
84%
Lorient H
1 - 0 Gy
64%
Metz I
4 - 3 Gy
48%
Marseille H
0 - 1 V
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Asteras I
0 - 1 V
61%
Kifisia H
1 - 2 V
49%
Larissa H
1 - 1 D
41%
Larissa I
1 - 0 Gy
46%
Atromitos H
0 - 4 V
54%
Panaitolikos I
3 - 2 Gy
53%
Asteras H
0 - 0 D
56%
Kifisia I
2 - 1 Gy
54%
Panaitolikos I
0 - 0 D
53%
Aris H
0 - 0 D
53%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.0 vs 53.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Toulouse tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Panserraikos 0.8-jával szemben.

Védekezésben Panserraikos messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Toulouse 2.2-t kap meccsenként.

Toulouse küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

Panserraikos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Panserraikos erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Ez egy igazi pénzfeldobás. Mindkét csapat figyelemreméltóan kiegyenlített minden mutatóban.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Toulouse

Toulouse

VS
Panserraikos

Panserraikos

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet