Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Toulouse vs La Louvière

Toulouse vs La Louvière Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Toulouse vs La Louvière — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Toulouse Toulouse Hazai Csapat
La Louvière La Louvière Vendég Csapat
Toulouse
41.6
Gy Gy D V V V V Gy Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

La Louvière
35.9
Gy V V V V V D Gy D D

Nyert Kategóriák

9

Toulouse

3

Döntetlen

3

La Louvière

Teljesítményradar

Toulouse
La Louvière

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

20%

2Gy, 3D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.2

22 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Emersonn (3 gól)
P. Fall (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
56.0

Liga Nehézsége: 81.9, Ellenfél Minősége: 66.3

44.4

Liga Nehézsége: 62.4, Ellenfél Minősége: 55.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.94

Valós: 1.5 | Kül: -0.44

1.47

Valós: 1.4 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
41.6

Támadás: 53.0, Védekezés: 28.3, Forma: 42.4

35.9

Támadás: 44.1, Védekezés: 31.5, Forma: 18.9

Gólidőzítés Elemzése

5

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

3
1

46-60'

3
1

61-75'

3
5

76-90+'

3
Toulouse
La Louvière
Toulouse

Erő Részletezés

41.6

Összesített

Támadás 53.0
Védekezés 28.3
Forma 42.4
Állandóság 39.7
La Louvière

Erő Részletezés

35.9

Összesített

Támadás 44.1
Védekezés 31.5
Forma 18.9
Állandóság 61.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

81.9 vs 62.4

Ellenfél Minősége

66.3 vs 55.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
Gy
Lyon (65%)
Gy
Strasbourg (60%)
D
Monaco (72%)
V
Lens (60%)
V
Lens (76%)
V
Lille (73%)
V
Paris SG (84%)
Gy
Lorient (64%)
La Louvière logo La Louvière
Gy
Cercle Brugge (46%)
V
Dender (40%)
V
ZW (59%)
V
ZW (54%)
V
Cercle Brugge (63%)
V
Dender (46%)
D
Genk (61%)
Gy
Cercle Brugge (63%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lyon H
2 - 1 Gy
65%
Strasbourg I
2 - 1 Gy
60%
Monaco H
2 - 2 D
72%
Lens I
1 - 4 V
60%
Lens I
2 - 3 V
76%
Lille H
0 - 4 V
73%
Paris SG I
1 - 3 V
84%
Lorient H
1 - 0 Gy
64%
Metz I
4 - 3 Gy
48%
Marseille H
0 - 1 V
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Cercle Brugge H
4 - 1 Gy
46%
Dender I
1 - 2 V
40%
ZW I
0 - 4 V
59%
ZW H
0 - 2 V
54%
Cercle Brugge I
0 - 3 V
63%
Dender H
0 - 1 V
46%
Genk H
5 - 5 D
61%
Cercle Brugge I
3 - 1 Gy
63%
Antwerp H
0 - 0 D
52%
Standard I
1 - 1 D
72%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Toulouse jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.0) összehasonlítva La Louvière-val (SoS: 44.4). Ez azt jelenti, hogy Toulouse statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Toulouse átlag 1.5 és La Louvière átlag 1.4 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Toulouse 2.2-t és La Louvière 2.0-t kapva meccsenként.

Toulouse küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.5 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Toulouse-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Toulouse

Toulouse

VS
La Louvière

La Louvière

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet