Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Trabzonspor vs Atromitos

Trabzonspor vs Atromitos Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Trabzonspor vs Atromitos — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Trabzonspor Trabzonspor Hazai Csapat
Atromitos Atromitos Vendég Csapat
Trabzonspor
68.4
Gy D V D D Gy Gy Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Atromitos
53.5
Gy V V Gy Gy Gy D D V D

Nyert Kategóriák

8

Trabzonspor

2

Döntetlen

5

Atromitos

Teljesítményradar

Trabzonspor
Atromitos

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+7

+7

+5

+5

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Onuachu (5 gól)
M. Baku (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 10 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.9

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 60.2

54.0

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.77

Valós: 1.6 | Kül: -0.17

1.99

Valós: 1.8 | Kül: -0.19

Korrigált Erő
68.4

Támadás: 61.3, Védekezés: 80.4, Forma: 68.9

53.5

Támadás: 62.4, Védekezés: 58.9, Forma: 41.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

5
7

46-60'

2
4

61-75'

4
2

76-90+'

3
Trabzonspor
Atromitos
Trabzonspor

Erő Részletezés

68.4

Összesített

Támadás 61.3
Védekezés 80.4
Forma 68.9
Állandóság 61.3
Atromitos

Erő Részletezés

53.5

Összesített

Támadás 62.4
Védekezés 58.9
Forma 41.6
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 56.0

Ellenfél Minősége

60.2 vs 52.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Trabzonspor logo Trabzonspor
Gy
Beşiktaş (65%)
D
Göztepe (59%)
V
Konyaspor (66%)
D
Başakşehir (66%)
D
Alanyaspor (61%)
Gy
Galatasaray (64%)
Gy
Eyüp (58%)
Gy
Rize (59%)
Atromitos logo Atromitos
Gy
Kifisia (54%)
V
Panaitolikos (48%)
V
Asteras (61%)
Gy
Asteras (56%)
Gy
Panserraikos (54%)
Gy
Larissa (41%)
D
Kifisia (49%)
D
Panaitolikos (53%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Beşiktaş I
2 - 1 Gy
65%
Göztepe H
1 - 1 D
59%
Konyaspor I
1 - 2 V
66%
Başakşehir H
1 - 1 D
66%
Alanyaspor I
1 - 1 D
61%
Galatasaray H
2 - 1 Gy
64%
Eyüp I
1 - 0 Gy
58%
Rize H
1 - 0 Gy
59%
Kayseri I
3 - 1 Gy
49%
Fatih H
3 - 1 Gy
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kifisia I
3 - 0 Gy
54%
Panaitolikos H
1 - 2 V
48%
Asteras I
2 - 4 V
61%
Asteras H
2 - 1 Gy
56%
Panserraikos I
4 - 0 Gy
54%
Larissa H
3 - 2 Gy
41%
Kifisia H
0 - 0 D
49%
Panaitolikos I
1 - 1 D
53%
Levadiakos I
0 - 1 V
49%
AEK Athens H
2 - 2 D
62%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Trabzonspor jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.9) összehasonlítva Atromitos-val (SoS: 54.0). Ez azt jelenti, hogy Trabzonspor statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Trabzonspor átlag 1.6 és Atromitos átlag 1.8 góllal meccsenként.

Trabzonspor védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Atromitos 1.3-jával szemben.

Trabzonspor nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Atromitos nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Trabzonspor erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Trabzonspor-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Trabzonspor

Trabzonspor

VS
Atromitos

Atromitos

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet