Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Trabzonspor vs Başakşehir

Trabzonspor vs Başakşehir Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Trabzonspor vs Başakşehir — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Trabzonspor Trabzonspor Hazai Csapat
Başakşehir Başakşehir Vendég Csapat
Trabzonspor
68.4
Gy D V D D Gy Gy Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Başakşehir
57.0
Gy V Gy D Gy D D V Gy Gy

Nyert Kategóriák

5

Trabzonspor

4

Döntetlen

6

Başakşehir

Teljesítményradar

Trabzonspor
Başakşehir

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

50%

5Gy, 3D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.6

16 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+7

+7

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
80%

8 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Onuachu (5 gól)
E. Shomurodov (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
64.9

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 60.2

49.4

Liga Nehézsége: 72.0, Ellenfél Minősége: 58.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.77

Valós: 1.6 | Kül: -0.17

1.91

Valós: 1.6 | Kül: -0.31

Korrigált Erő
68.4

Támadás: 61.3, Védekezés: 80.4, Forma: 68.9

57.0

Támadás: 53.0, Védekezés: 72.9, Forma: 49.7

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
1

16-30'

1

31-45'

4
7

46-60'

1
4

61-75'

2
2

76-90+'

4
Trabzonspor
Başakşehir
Trabzonspor

Erő Részletezés

68.4

Összesített

Támadás 61.3
Védekezés 80.4
Forma 68.9
Állandóság 61.3
Başakşehir

Erő Részletezés

57.0

Összesített

Támadás 53.0
Védekezés 72.9
Forma 49.7
Állandóság 53.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

72.0 vs 72.0

Ellenfél Minősége

60.2 vs 58.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Trabzonspor logo Trabzonspor
Gy
Beşiktaş (65%)
D
Göztepe (59%)
V
Konyaspor (66%)
D
Başakşehir (66%)
D
Alanyaspor (61%)
Gy
Galatasaray (64%)
Gy
Eyüp (58%)
Gy
Rize (59%)
Başakşehir logo Başakşehir
Gy
Samsunspor (62%)
V
Fenerbahçe (73%)
Gy
Kasımpaşa (52%)
D
Trabzonspor (74%)
Gy
Gençlerbirliği (45%)
D
Kocaelispor (51%)
D
Antalyaspor (43%)
V
Galatasaray (69%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Beşiktaş I
2 - 1 Gy
65%
Göztepe H
1 - 1 D
59%
Konyaspor I
1 - 2 V
66%
Başakşehir H
1 - 1 D
66%
Alanyaspor I
1 - 1 D
61%
Galatasaray H
2 - 1 Gy
64%
Eyüp I
1 - 0 Gy
58%
Rize H
1 - 0 Gy
59%
Kayseri I
3 - 1 Gy
49%
Fatih H
3 - 1 Gy
55%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Samsunspor H
3 - 0 Gy
62%
Fenerbahçe I
1 - 3 V
73%
Kasımpaşa H
4 - 0 Gy
52%
Trabzonspor I
1 - 1 D
74%
Gençlerbirliği H
3 - 0 Gy
45%
Kocaelispor I
0 - 0 D
51%
Antalyaspor H
0 - 0 D
43%
Galatasaray I
0 - 3 V
69%
Göztepe H
2 - 1 Gy
59%
Konyaspor H
2 - 0 Gy
61%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Trabzonspor jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 64.9) összehasonlítva Başakşehir-val (SoS: 49.4). Ez azt jelenti, hogy Trabzonspor statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Trabzonspor átlag 1.6 és Başakşehir átlag 1.6 góllal meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Trabzonspor 0.9-t és Başakşehir 0.8-t kapva meccsenként.

Trabzonspor nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Başakşehir-nak kedvez, 83%-os hazai győzelmi aránnyal.

Trabzonspor erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.4 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Trabzonspor-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.4 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

A két csapat 1-1 döntetlent játszott a Turkish Super Lig-ben (2026-04-19). Az előző döntetlen után egyik csapatnak sincs pszichológiai előnye.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Trabzonspor

Trabzonspor

VS
Başakşehir

Başakşehir

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet