Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Twente vs Malmö

Twente vs Malmö Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Twente vs Malmö — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Twente Twente Hazai Csapat
Malmö Malmö Vendég Csapat
Twente
75.3
Gy D D Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Malmö
39.9
V V Gy V Gy Gy D V V V

Nyert Kategóriák

12

Twente

3

Döntetlen

0

Malmö

Teljesítményradar

Twente
Malmö

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
70%

7Gy, 2D, 1V

30%

3Gy, 1D, 6V

Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+11

+11

-2

-2

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Hlynsson (6 gól)
S. Hakšabanović (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 12
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
75%

3Gy / 4 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
62.1

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 62.5

45.2

Liga Nehézsége: 60.5, Ellenfél Minősége: 60.1

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.55

Valós: 2.1 | Kül: -0.45

1.44

Valós: 1.4 | Kül: -0.04

Korrigált Erő
75.3

Támadás: 78.5, Védekezés: 74.7, Forma: 78.5

39.9

Támadás: 44.4, Védekezés: 44.4, Forma: 28.6

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

3
8

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Twente
Malmö
Twente

Erő Részletezés

75.3

Összesített

Támadás 78.5
Védekezés 74.7
Forma 78.5
Állandóság 63.7
Malmö

Erő Részletezés

39.9

Összesített

Támadás 44.4
Védekezés 44.4
Forma 28.6
Állandóság 46.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 60.5

Ellenfél Minősége

62.5 vs 60.1

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
Twente logo Twente
Gy
Sparta (44%)
D
AZ (72%)
D
NEC (64%)
Gy
Volendam (49%)
Gy
Ajax (67%)
Gy
Fortuna (61%)
V
Utrecht (70%)
Gy
Go Ahead (70%)
Malmö logo Malmö
V
Häcken (58%)
V
Mjällby (54%)
Gy
AIK (49%)
V
Sirius (65%)
Gy
Djurgården (59%)
Gy
GAIS (47%)
D
Örgryte (41%)
V
Genk (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sparta H
4 - 0 Gy
44%
AZ I
2 - 2 D
72%
NEC H
1 - 1 D
64%
Volendam H
2 - 1 Gy
49%
Ajax I
2 - 1 Gy
67%
Fortuna I
2 - 1 Gy
61%
Utrecht H
0 - 2 V
70%
Go Ahead I
4 - 1 Gy
70%
Feyenoord H
2 - 0 Gy
67%
Groningen H
2 - 1 Gy
61%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Häcken I
2 - 3 V
58%
Mjällby H
2 - 3 V
54%
AIK I
1 - 0 Gy
49%
Sirius H
2 - 3 V
65%
Djurgården I
1 - 0 Gy
59%
GAIS H
3 - 1 Gy
47%
Örgryte I
1 - 1 D
41%
Genk I
1 - 2 V
70%
Red Star H
0 - 1 V
81%
Porto I
1 - 2 V
77%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Twente jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 62.1) összehasonlítva Malmö-val (SoS: 45.2). Ez azt jelenti, hogy Twente statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Twente tartja a támadó előnyt 2.1 góllal meccsenként Malmö 1.4-jával szemben.

Twente védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Malmö 1.6-jával szemben.

Twente küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Malmö küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Twente erős idegenbeli csapat 75%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Twente az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (78.5), védekezésben (74.7) és formában (78.5) nem hagy kétséget. Malmö-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Twente

Twente

VS
Malmö

Malmö

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet