Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Union Berlin vs Barcelona

Union Berlin vs Barcelona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Union Berlin vs Barcelona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Union Berlin Union Berlin Hazai Csapat
Barcelona Barcelona Vendég Csapat
Union Berlin
38.8
Gy D V V V D V Gy V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Barcelona
96.0
Gy Gy Gy Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

2

Union Berlin

1

Döntetlen

12

Barcelona

Teljesítményradar

Union Berlin
Barcelona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

90%

9Gy, 0D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

2.3

23 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.1

21 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-10

-10

+15

+15

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
O. Burke (2 gól)
Ferran Torres (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 9
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
72.2

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 66.6

84.7

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 62.8

Topcsapatok Ellen
50%

2Gy / 4 mérkőzés

100%

2Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.55

Valós: 1.1 | Kül: -0.45

2.74

Valós: 2.3 | Kül: -0.44

Korrigált Erő
38.8

Támadás: 44.8, Védekezés: 36.7, Forma: 24.4

96.0

Támadás: 100, Védekezés: 98.8, Forma: 100

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

4
1

16-30'

5
1

31-45'

3
1

46-60'

3
2

61-75'

3
6

76-90+'

5
Union Berlin
Barcelona
Union Berlin

Erő Részletezés

38.8

Összesített

Támadás 44.8
Védekezés 36.7
Forma 24.4
Állandóság 59.2
Barcelona

Erő Részletezés

96.0

Összesített

Támadás 100
Védekezés 98.8
Forma 100
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

91.0 vs 94.2

Ellenfél Minősége

66.6 vs 62.8

Topcsapatok Ellen

50% vs 100%
Union Berlin logo Union Berlin
Gy
Mainz 05 (70%)
D
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
D
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
Gy
Freiburg (72%)
Barcelona logo Barcelona
Gy
Real Madrid (65%)
Gy
Osasuna (63%)
Gy
Getafe (72%)
Gy
Celta Vigo (54%)
Gy
Atlético (67%)
Gy
Espanyol (50%)
V
Atlético (62%)
Gy
Atlético (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mainz 05 I
3 - 1 Gy
70%
Köln H
2 - 2 D
57%
Leipzig I
1 - 3 V
84%
Wolfsburg H
1 - 2 V
50%
Heidenheim I
1 - 3 V
67%
St. Pauli H
1 - 1 D
50%
Bayern Munich I
0 - 4 V
86%
Freiburg I
1 - 0 Gy
72%
Bremen H
1 - 4 V
62%
M'gladbach I
0 - 1 V
68%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Real Madrid H
2 - 0 Gy
65%
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Getafe I
2 - 0 Gy
72%
Celta Vigo H
1 - 0 Gy
54%
Atlético I
2 - 1 Gy
67%
Espanyol H
4 - 1 Gy
50%
Atlético H
0 - 2 V
62%
Atlético I
2 - 1 Gy
66%
Rayo H
1 - 0 Gy
74%
Newcastle H
7 - 2 Gy
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Barcelona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 84.7) összehasonlítva Union Berlin-val (SoS: 72.2). Ez azt jelenti, hogy Barcelona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Barcelona támadása más szinten van, átlagosan 2.3 gólt szerezve meccsenként, Ferran Torres vezeti 5 góllal. Union Berlin csak 1.1-t ér el meccsenként.

Védekezésben Barcelona messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Union Berlin 2.1-t kap meccsenként.

Union Berlin bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 4 meccsből 2-t megnyerve.

A hazai pálya előnye Barcelona-nak kedvez, 83%-os hazai győzelmi aránnyal.

Barcelona erős idegenbeli csapat 100%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Barcelona az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (100), védekezésben (98.8) és formában (100) nem hagy kétséget. Union Berlin-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Union Berlin

Union Berlin

VS
Barcelona

Barcelona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet