Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Veres Rivne vs Auxerre

Veres Rivne vs Auxerre Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Veres Rivne vs Auxerre — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Veres Rivne Veres Rivne Hazai Csapat
Auxerre Auxerre Vendég Csapat
Veres Rivne
42.7
V D D V Gy V Gy D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Auxerre
51.4
Gy Gy V D D D Gy V D D

Nyert Kategóriák

3

Veres Rivne

2

Döntetlen

10

Auxerre

Teljesítményradar

Veres Rivne
Auxerre

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 4D, 4V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+4

+4

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
I. Kharatin (2 gól)
L. Sinayoko (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 6
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
63.0

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 68.0

55.5

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 60.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.36

Valós: 1.0 | Kül: -0.36

1.98

Valós: 1.5 | Kül: -0.48

Korrigált Erő
42.7

Támadás: 37.7, Védekezés: 60.3, Forma: 22.6

51.4

Támadás: 52.8, Védekezés: 66.8, Forma: 31.7

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

2
2

46-60'

1
2

61-75'

4
3

76-90+'

1
Veres Rivne
Auxerre
Veres Rivne

Erő Részletezés

42.7

Összesített

Támadás 37.7
Védekezés 60.3
Forma 22.6
Állandóság 64.0
Auxerre

Erő Részletezés

51.4

Összesített

Támadás 52.8
Védekezés 66.8
Forma 31.7
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 86.0

Ellenfél Minősége

68.0 vs 60.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Veres Rivne logo Veres Rivne
V
Kryvbas KR (71%)
D
Rukh Vynnyky (49%)
D
Epitsentr (74%)
V
Zorya (80%)
Gy
Oleksandria (49%)
V
Metalist 1925 (79%)
Gy
Obolon (58%)
D
Polissya (82%)
Auxerre logo Auxerre
Gy
Nice (55%)
Gy
Angers (47%)
V
Lyon (70%)
D
Monaco (77%)
D
Nantes (51%)
D
Le Havre (58%)
Gy
Brest (56%)
V
Marseille (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Kryvbas KR H
1 - 3 V
71%
Rukh Vynnyky I
0 - 0 D
49%
Epitsentr H
3 - 3 D
74%
Zorya I
0 - 2 V
80%
Oleksandria I
3 - 0 Gy
49%
Metalist 1925 I
0 - 4 V
79%
Obolon H
2 - 0 Gy
58%
Polissya I
1 - 1 D
82%
Kolos H
0 - 1 V
78%
Kudrivka I
0 - 0 D
60%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nice H
2 - 1 Gy
55%
Angers H
3 - 1 Gy
47%
Lyon I
2 - 3 V
70%
Monaco I
2 - 2 D
77%
Nantes H
0 - 0 D
51%
Le Havre I
1 - 1 D
58%
Brest H
3 - 0 Gy
56%
Marseille I
0 - 1 V
66%
Strasbourg H
0 - 0 D
55%
Lorient I
2 - 2 D
69%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 63.0 vs 55.5), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Auxerre tartja a támadó előnyt 1.5 góllal meccsenként Veres Rivne 1.0-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Veres Rivne 1.4-t és Auxerre 1.1-t kapva meccsenként.

Veres Rivne küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Auxerre-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 8.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Veres Rivne

Veres Rivne

VS
Auxerre

Auxerre

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet