Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Villarreal vs LNZ Cherkasy

Villarreal vs LNZ Cherkasy Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Villarreal vs LNZ Cherkasy — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Villarreal Villarreal Hazai Csapat
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Vendég Csapat
Villarreal
64.0
D Gy Gy D Gy V Gy D Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

LNZ Cherkasy
60.7
D D D V D Gy Gy Gy Gy V

Nyert Kategóriák

10

Villarreal

1

Döntetlen

4

LNZ Cherkasy

Teljesítményradar

Villarreal
LNZ Cherkasy

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+5

+5

+6

+6

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
90%

9 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
N. Pépé (5 gól)
M. Assinor (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 12 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
100%

4Gy / 4 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
68.8

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 66.6

67.6

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 71.2

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

14%

1Gy / 7 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.18

Valós: 1.8 | Kül: -0.38

1.53

Valós: 1.4 | Kül: -0.13

Korrigált Erő
64.0

Támadás: 71.3, Védekezés: 67.3, Forma: 59.4

60.7

Támadás: 54.9, Védekezés: 86.2, Forma: 47.0

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

3

16-30'

1
4

31-45'

2
2

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

5
Villarreal
LNZ Cherkasy
Villarreal

Erő Részletezés

64.0

Összesített

Támadás 71.3
Védekezés 67.3
Forma 59.4
Állandóság 53.2
LNZ Cherkasy

Erő Részletezés

60.7

Összesített

Támadás 54.9
Védekezés 86.2
Forma 47.0
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

93.0 vs 98.0

Ellenfél Minősége

66.6 vs 71.2

Topcsapatok Ellen

33% vs 14%
Villarreal logo Villarreal
D
Mallorca (73%)
Gy
Levante (71%)
Gy
Celta Vigo (54%)
D
Oviedo (66%)
Gy
Athletic (60%)
V
Girona (64%)
Gy
Real Sociedad (61%)
D
Alavés (65%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
D
Dynamo Kyiv (78%)
D
Karpaty Lviv (86%)
D
Metalist 1925 (74%)
V
Kolos (83%)
D
Shakhtar D (78%)
Gy
Kryvbas KR (76%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Oleksandria (44%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Levante H
5 - 1 Gy
71%
Celta Vigo H
2 - 1 Gy
54%
Oviedo I
1 - 1 D
66%
Athletic I
2 - 1 Gy
60%
Girona I
0 - 1 V
64%
Real Sociedad H
3 - 1 Gy
61%
Alavés I
1 - 1 D
65%
Elche H
2 - 1 Gy
61%
Barcelona I
1 - 4 V
91%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 D
78%
Karpaty Lviv I
0 - 0 D
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Kolos I
0 - 1 V
83%
Shakhtar D H
2 - 2 D
78%
Kryvbas KR I
3 - 0 Gy
76%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Oleksandria H
2 - 0 Gy
44%
Veres Rivne I
3 - 0 Gy
67%
Polissya H
1 - 3 V
77%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 68.8 vs 67.6), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Villarreal tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként LNZ Cherkasy 1.4-jával szemben.

LNZ Cherkasy védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Villarreal 1.3-jával szemben.

Villarreal küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

LNZ Cherkasy küzdött az elit ellenfelek ellen, 7 meccsből csak 1-t nyerve.

A hazai pálya előnye Villarreal-nak kedvez, 100%-os hazai győzelmi aránnyal.

LNZ Cherkasy erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.6 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Villarreal

Villarreal

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet