Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Vitória SC vs Benfica

Vitória SC vs Benfica Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Vitória SC vs Benfica — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Vitória SC Vitória SC Hazai Csapat
Benfica Benfica Vendég Csapat
Vitória SC
42.2
V V Gy Gy D Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Benfica
75.2
D D Gy Gy Gy D Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

1

Vitória SC

1

Döntetlen

13

Benfica

Teljesítményradar

Vitória SC
Benfica

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

60%

6Gy, 4D, 0V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.2

22 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

+11

+11

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Samu (4 gól)
A. Schjelderup (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 9 / 2. Félidő: 13
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 63.9

65.6

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 61.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

50%

1Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.39

Valós: 1.2 | Kül: -0.19

2.52

Valós: 2.2 | Kül: -0.32

Korrigált Erő
42.2

Támadás: 41.6, Védekezés: 52.0, Forma: 31.2

75.2

Támadás: 84.8, Védekezés: 73.2, Forma: 69.4

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

5
3

16-30'

3

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

4
2

76-90+'

6
Vitória SC
Benfica
Vitória SC

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 52.0
Forma 31.2
Állandóság 49.3
Benfica

Erő Részletezés

75.2

Összesített

Támadás 84.8
Védekezés 73.2
Forma 69.4
Állandóság 71.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 79.0

Ellenfél Minősége

63.9 vs 61.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 50%
Vitória SC logo Vitória SC
V
Casa Pia (48%)
V
Sporting (75%)
Gy
Rio Ave (61%)
Gy
Gil Vicente (60%)
D
AVS (64%)
Gy
Tondela (52%)
V
Benfica (80%)
V
Famalicão (69%)
Benfica logo Benfica
D
Braga (64%)
D
Famalicão (74%)
Gy
Moreirense (50%)
Gy
Sporting (75%)
Gy
Nacional (52%)
D
Casa Pia (53%)
Gy
Vitória SC (54%)
Gy
Arouca (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Casa Pia H
0 - 1 V
48%
Sporting I
1 - 5 V
75%
Rio Ave H
2 - 0 Gy
61%
Gil Vicente I
1 - 0 Gy
60%
AVS I
1 - 1 D
64%
Tondela H
5 - 0 Gy
52%
Benfica I
0 - 3 V
80%
Famalicão H
1 - 2 V
69%
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
Alverca H
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Braga H
2 - 2 D
64%
Famalicão I
2 - 2 D
74%
Moreirense H
4 - 1 Gy
50%
Sporting I
2 - 1 Gy
75%
Nacional H
2 - 0 Gy
52%
Casa Pia I
1 - 1 D
53%
Vitória SC H
3 - 0 Gy
54%
Arouca I
2 - 1 Gy
62%
Porto H
2 - 2 D
69%
Gil Vicente I
2 - 1 Gy
60%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Benfica jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.6) összehasonlítva Vitória SC-val (SoS: 54.0). Ez azt jelenti, hogy Benfica statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Benfica támadása más szinten van, átlagosan 2.2 gólt szerezve meccsenként, A. Schjelderup vezeti 5 góllal. Vitória SC csak 1.2-t ér el meccsenként.

Benfica védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Vitória SC 1.5-jával szemben.

Vitória SC küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Benfica erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.0 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Átfogó elemzésünk alapján Benfica az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (84.8), védekezésben (73.2) és formában (69.4) nem hagy kétséget. Vitória SC-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

A legutóbbi Portuguese Primeira Liga mérkőzésen (2026-03-21) a Benfica 3-0 arányban győzött. A Benfica otthon aratta ezt a győzelmet. A 3-0 eredmény meggyőző volt — a Benfica teljesen uralta a Vitória SC-t. A Vitória SC bosszúra szomjazik ezért a vereségért. A Benfica pszichológiai előnnyel bír e győzelem után.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Vitória SC

Vitória SC

VS
Benfica

Benfica

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet