Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Vitória SC vs Verona

Vitória SC vs Verona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Vitória SC vs Verona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Vitória SC Vitória SC Hazai Csapat
Verona Verona Vendég Csapat
Vitória SC
42.2
V V Gy Gy D Gy V V V D

Utolsó 10 Mérkőzés

Verona
36.4
V D D V V V V V Gy V

Nyert Kategóriák

9

Vitória SC

3

Döntetlen

3

Verona

Teljesítményradar

Vitória SC
Verona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 2D, 5V

10%

1Gy, 2D, 7V

Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.5

5 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-3

-3

-7

-7

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Samu (4 gól)
K. Bowie (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 8
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.0

Liga Nehézsége: 79.0, Ellenfél Minősége: 63.9

59.7

Liga Nehézsége: 90.0, Ellenfél Minősége: 67.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.39

Valós: 1.2 | Kül: -0.19

0.62

Valós: 0.5 | Kül: -0.12

Korrigált Erő
42.2

Támadás: 41.6, Védekezés: 52.0, Forma: 31.2

36.4

Támadás: 18.3, Védekezés: 65.8, Forma: 11.0

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

3

16-30'

31-45'

2
3

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

Vitória SC
Verona
Vitória SC

Erő Részletezés

42.2

Összesített

Támadás 41.6
Védekezés 52.0
Forma 31.2
Állandóság 49.3
Verona

Erő Részletezés

36.4

Összesített

Támadás 18.3
Védekezés 65.8
Forma 11.0
Állandóság 74.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

79.0 vs 90.0

Ellenfél Minősége

63.9 vs 67.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Vitória SC logo Vitória SC
V
Casa Pia (48%)
V
Sporting (75%)
Gy
Rio Ave (61%)
Gy
Gil Vicente (60%)
D
AVS (64%)
Gy
Tondela (52%)
V
Benfica (80%)
V
Famalicão (69%)
Verona logo Verona
V
Como (71%)
D
Juventus (85%)
D
Lecce (53%)
V
AC Milan (60%)
V
Torino (74%)
V
Fiorentina (66%)
V
Atalanta (69%)
V
Genoa (62%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Casa Pia H
0 - 1 V
48%
Sporting I
1 - 5 V
75%
Rio Ave H
2 - 0 Gy
61%
Gil Vicente I
1 - 0 Gy
60%
AVS I
1 - 1 D
64%
Tondela H
5 - 0 Gy
52%
Benfica I
0 - 3 V
80%
Famalicão H
1 - 2 V
69%
Santa Clara I
0 - 2 V
71%
Alverca H
1 - 1 D
59%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Como H
0 - 1 V
71%
Juventus I
1 - 1 D
85%
Lecce H
0 - 0 D
53%
AC Milan H
0 - 1 V
60%
Torino I
1 - 2 V
74%
Fiorentina H
0 - 1 V
66%
Atalanta I
0 - 1 V
69%
Genoa H
0 - 2 V
62%
Bologna I
2 - 1 Gy
63%
Napoli H
1 - 2 V
74%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.0 vs 59.7), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Vitória SC tartja a támadó előnyt 1.2 góllal meccsenként Verona 0.5-jával szemben.

Verona védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Vitória SC 1.5-jával szemben.

Vitória SC küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

Verona küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.2 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Vitória SC-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Vitória SC

Vitória SC

VS
Verona

Verona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet