Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Vojvodina vs Genk

Vojvodina vs Genk Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Vojvodina vs Genk — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Vojvodina Vojvodina Hazai Csapat
Genk Genk Vendég Csapat
Vojvodina
57.5
Gy Gy D D V Gy D Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Genk
50.6
Gy V D D Gy D Gy D V Gy

Nyert Kategóriák

9

Vojvodina

3

Döntetlen

3

Genk

Teljesítményradar

Vojvodina
Genk

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

40%

4Gy, 4D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

0

0

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Veličković (3 gól)
A. Bibout (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
40.5

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.9

56.0

Liga Nehézsége: 60.6, Ellenfél Minősége: 52.9

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.62

Valós: 1.7 | Kül: +0.08

1.53

Valós: 1.6 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
57.5

Támadás: 51.3, Védekezés: 66.4, Forma: 54.3

50.6

Támadás: 56.5, Védekezés: 49.5, Forma: 42.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

1
1

46-60'

4
5

61-75'

5
5

76-90+'

3
Vojvodina
Genk
Vojvodina

Erő Részletezés

57.5

Összesített

Támadás 51.3
Védekezés 66.4
Forma 54.3
Állandóság 61.3
Genk

Erő Részletezés

50.6

Összesített

Támadás 56.5
Védekezés 49.5
Forma 42.4
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 60.6

Ellenfél Minősége

52.9 vs 52.9

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
Gy
Čukarički (46%)
Gy
Radnik (55%)
D
Železničar P (57%)
D
Partizan (52%)
V
Red Star (74%)
Gy
Radnički Niš (44%)
D
FK IMT (63%)
Gy
Napredak (29%)
Genk logo Genk
Gy
Westerlo (45%)
V
Charleroi (51%)
D
Standard (55%)
D
Charleroi (46%)
Gy
Westerlo (50%)
D
OHL (47%)
Gy
Antwerp (57%)
D
La Louvière (54%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Čukarički H
1 - 0 Gy
46%
Radnik I
4 - 1 Gy
55%
Železničar P H
0 - 0 D
57%
Partizan H
0 - 0 D
52%
Red Star I
1 - 4 V
74%
Radnički Niš H
3 - 2 Gy
44%
FK IMT I
0 - 0 D
63%
Napredak H
4 - 1 Gy
29%
Radnički Krag I
1 - 0 Gy
57%
Partizan H
3 - 0 Gy
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Westerlo H
3 - 0 Gy
45%
Charleroi I
0 - 2 V
51%
Standard H
1 - 1 D
55%
Charleroi H
1 - 1 D
46%
Westerlo I
2 - 1 Gy
50%
OHL H
0 - 0 D
47%
Antwerp I
2 - 1 Gy
57%
La Louvière I
5 - 5 D
54%
Freiburg I
1 - 5 V
69%
Sint-Truiden H
1 - 0 Gy
55%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Genk jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 56.0) összehasonlítva Vojvodina-val (SoS: 40.5). Ez azt jelenti, hogy Genk statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Vojvodina átlag 1.7 és Genk átlag 1.6 góllal meccsenként.

Védekezésben Vojvodina messze felülmúlja, meccsenként csak 0.8 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg Genk 1.6-t kap meccsenként.

Genk nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Vojvodina-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Vojvodina

Vojvodina

VS
Genk

Genk

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet