Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Vojvodina vs Sparta Prague

Vojvodina vs Sparta Prague Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Vojvodina vs Sparta Prague — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Vojvodina Vojvodina Hazai Csapat
Sparta Prague Sparta Prague Vendég Csapat
Vojvodina
57.5
Gy Gy D D V Gy D Gy Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Sparta Prague
47.6
D V Gy V Gy Gy Gy V Gy V

Nyert Kategóriák

8

Vojvodina

5

Döntetlen

2

Sparta Prague

Teljesítményradar

Vojvodina
Sparta Prague

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
60%

6Gy, 3D, 1V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+9

+9

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Veličković (3 gól)
J. Kuchta (6 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 8
Hazai Győzelem
67%

4Gy / 6 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

2Gy / 4 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
40.5

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.9

44.3

Liga Nehézsége: 62.0, Ellenfél Minősége: 55.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.62

Valós: 1.7 | Kül: +0.08

1.6

Valós: 1.6 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
57.5

Támadás: 51.3, Védekezés: 66.4, Forma: 54.3

47.6

Támadás: 50.3, Védekezés: 50.3, Forma: 47.1

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

4
1

46-60'

4
5

61-75'

3
5

76-90+'

2
Vojvodina
Sparta Prague
Vojvodina

Erő Részletezés

57.5

Összesített

Támadás 51.3
Védekezés 66.4
Forma 54.3
Állandóság 61.3
Sparta Prague

Erő Részletezés

47.6

Összesített

Támadás 50.3
Védekezés 50.3
Forma 47.1
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 62.0

Ellenfél Minősége

52.9 vs 55.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
Gy
Čukarički (46%)
Gy
Radnik (55%)
D
Železničar P (57%)
D
Partizan (52%)
V
Red Star (74%)
Gy
Radnički Niš (44%)
D
FK IMT (63%)
Gy
Napredak (29%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
D
Plzeň (59%)
V
Slavia Prague (74%)
Gy
Jablonec (44%)
V
Bohemians (58%)
Gy
Jablonec (44%)
Gy
Teplice (54%)
Gy
Karviná (43%)
V
AZ (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Čukarički H
1 - 0 Gy
46%
Radnik I
4 - 1 Gy
55%
Železničar P H
0 - 0 D
57%
Partizan H
0 - 0 D
52%
Red Star I
1 - 4 V
74%
Radnički Niš H
3 - 2 Gy
44%
FK IMT I
0 - 0 D
63%
Napredak H
4 - 1 Gy
29%
Radnički Krag I
1 - 0 Gy
57%
Partizan H
3 - 0 Gy
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Plzeň H
0 - 0 D
59%
Slavia Prague I
2 - 3 V
74%
Jablonec H
2 - 0 Gy
44%
Bohemians I
0 - 2 V
58%
Jablonec H
3 - 1 Gy
44%
Teplice I
1 - 0 Gy
54%
Karviná H
2 - 0 Gy
43%
AZ H
0 - 4 V
66%
Slovácko H
5 - 2 Gy
45%
AZ I
1 - 2 V
71%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 40.5 vs 44.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Vojvodina átlag 1.7 és Sparta Prague átlag 1.6 góllal meccsenként.

Vojvodina védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Sparta Prague 1.4-jával szemben.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Vojvodina-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 9.9 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Vojvodina

Vojvodina

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet