Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Volendam vs Barcelona

Volendam vs Barcelona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Volendam vs Barcelona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Volendam Volendam Hazai Csapat
Barcelona Barcelona Vendég Csapat
Volendam
36.2
D V Gy V D V V V Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Barcelona
96.0
Gy Gy Gy Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

0

Volendam

1

Döntetlen

14

Barcelona

Teljesítményradar

Volendam
Barcelona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 2D, 6V

90%

9Gy, 0D, 1V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

2.3

23 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

+15

+15

Kapott Gól Nélkül
20%

2 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
R. Mühren (3 gól)
Ferran Torres (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
17%

1Gy / 6 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.2

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 60.5

84.7

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 62.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

100%

2Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.77

Valós: 0.8 | Kül: +0.03

2.74

Valós: 2.3 | Kül: -0.44

Korrigált Erő
36.2

Támadás: 27.5, Védekezés: 51.6, Forma: 20.6

96.0

Támadás: 100, Védekezés: 98.8, Forma: 100

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4

16-30'

5

31-45'

3
3

46-60'

3
2

61-75'

3
2

76-90+'

5
Volendam
Barcelona
Volendam

Erő Részletezés

36.2

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 51.6
Forma 20.6
Állandóság 59.2
Barcelona

Erő Részletezés

96.0

Összesített

Támadás 100
Védekezés 98.8
Forma 100
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

80.0 vs 94.2

Ellenfél Minősége

60.5 vs 62.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 100%
Volendam logo Volendam
D
Excelsior (60%)
V
Heerenveen (67%)
Gy
Heracles (41%)
V
Twente (81%)
D
Feyenoord (67%)
V
Sparta (49%)
V
Fortuna (56%)
V
NEC (69%)
Barcelona logo Barcelona
Gy
Real Madrid (65%)
Gy
Osasuna (63%)
Gy
Getafe (72%)
Gy
Celta Vigo (54%)
Gy
Atlético (67%)
Gy
Espanyol (50%)
V
Atlético (62%)
Gy
Atlético (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Excelsior I
1 - 1 D
60%
Heerenveen H
0 - 2 V
67%
Heracles I
2 - 0 Gy
41%
Twente I
1 - 2 V
81%
Feyenoord H
0 - 0 D
67%
Sparta I
0 - 2 V
49%
Fortuna H
1 - 2 V
56%
NEC I
0 - 3 V
69%
Groningen H
3 - 2 Gy
61%
NAC I
0 - 1 V
54%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Real Madrid H
2 - 0 Gy
65%
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Getafe I
2 - 0 Gy
72%
Celta Vigo H
1 - 0 Gy
54%
Atlético I
2 - 1 Gy
67%
Espanyol H
4 - 1 Gy
50%
Atlético H
0 - 2 V
62%
Atlético I
2 - 1 Gy
66%
Rayo H
1 - 0 Gy
74%
Newcastle H
7 - 2 Gy
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Barcelona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 84.7) összehasonlítva Volendam-val (SoS: 53.2). Ez azt jelenti, hogy Barcelona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Barcelona támadása más szinten van, átlagosan 2.3 gólt szerezve meccsenként, Ferran Torres vezeti 5 góllal. Volendam csak 0.8-t ér el meccsenként.

Barcelona védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Volendam 1.5-jával szemben.

A hazai pálya előnye Barcelona-nak kedvez, 83%-os hazai győzelmi aránnyal.

Barcelona erős idegenbeli csapat 100%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Barcelona az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (100), védekezésben (98.8) és formában (100) nem hagy kétséget. Volendam-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Volendam

Volendam

VS
Barcelona

Barcelona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet