Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Westerlo vs Brest

Westerlo vs Brest Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Westerlo vs Brest — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Westerlo Westerlo Hazai Csapat
Brest Brest Vendég Csapat
Westerlo
45.7
V D V Gy V Gy Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Brest
40.9
V V D D V V V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

10

Westerlo

2

Döntetlen

3

Brest

Teljesítményradar

Westerlo
Brest

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

30%

3Gy, 2D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Nacho Ferri (4 gól)
L. Ajorque (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.3

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 54.9

58.0

Liga Nehézsége: 86.0, Ellenfél Minősége: 67.3

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.4 | Kül: -0.02

1.49

Valós: 1.2 | Kül: -0.29

Korrigált Erő
45.7

Támadás: 47.3, Védekezés: 50.6, Forma: 40.5

40.9

Támadás: 43.2, Védekezés: 43.2, Forma: 32.4

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

3

16-30'

2
1

31-45'

1
3

46-60'

2
4

61-75'

3
4

76-90+'

1
Westerlo
Brest
Westerlo

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 47.3
Védekezés 50.6
Forma 40.5
Állandóság 44.8
Brest

Erő Részletezés

40.9

Összesített

Támadás 43.2
Védekezés 43.2
Forma 32.4
Állandóság 49.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 86.0

Ellenfél Minősége

54.9 vs 67.3

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
V
Genk (54%)
D
OHL (35%)
V
Antwerp (40%)
Gy
OHL (40%)
V
Genk (49%)
Gy
Standard (72%)
Gy
Charleroi (57%)
D
Standard (72%)
Brest logo Brest
V
Paris SG (84%)
V
Paris FC (77%)
D
Lens (71%)
D
Nantes (56%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (71%)
V
Monaco (77%)
Gy
Le Havre (53%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genk I
0 - 3 V
54%
OHL H
3 - 3 D
35%
Antwerp H
2 - 4 V
40%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk H
1 - 2 V
49%
Standard I
2 - 1 Gy
72%
Charleroi H
2 - 0 Gy
57%
Standard I
0 - 0 D
72%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
OHL I
1 - 0 Gy
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Paris SG I
0 - 1 V
84%
Paris FC I
0 - 4 V
77%
Lens H
3 - 3 D
71%
Nantes I
1 - 1 D
56%
Rennes H
3 - 4 V
75%
Auxerre I
0 - 3 V
71%
Monaco I
0 - 2 V
77%
Le Havre H
2 - 0 Gy
53%
Metz I
1 - 0 Gy
48%
Marseille H
2 - 0 Gy
61%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 51.3 vs 58.0), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Westerlo átlag 1.4 és Brest átlag 1.2 góllal meccsenként.

Westerlo védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Brest 1.8-jával szemben.

Westerlo küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Brest küzdött az elit ellenfelek ellen, 6 meccsből csak 0-t nyerve.

Westerlo erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Westerlo

Westerlo

VS
Brest

Brest

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet