Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Westerlo vs Hoffenheim

Westerlo vs Hoffenheim Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Westerlo vs Hoffenheim — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Westerlo Westerlo Hazai Csapat
Hoffenheim Hoffenheim Vendég Csapat
Westerlo
45.7
V D V Gy V Gy Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Hoffenheim
51.5
Gy D Gy Gy D V V D Gy V

Nyert Kategóriák

5

Westerlo

3

Döntetlen

7

Hoffenheim

Teljesítményradar

Westerlo
Hoffenheim

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.8

18 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-2

-2

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Nacho Ferri (4 gól)
A. Kramarić (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 11 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.3

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 54.9

65.5

Liga Nehézsége: 91.0, Ellenfél Minősége: 65.3

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.4 | Kül: -0.02

2.05

Valós: 1.6 | Kül: -0.45

Korrigált Erő
45.7

Támadás: 47.3, Védekezés: 50.6, Forma: 40.5

51.5

Támadás: 61.6, Védekezés: 46.2, Forma: 46.2

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

5
1

31-45'

4
3

46-60'

3
4

61-75'

4

76-90+'

3
Westerlo
Hoffenheim
Westerlo

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 47.3
Védekezés 50.6
Forma 40.5
Állandóság 44.8
Hoffenheim

Erő Részletezés

51.5

Összesített

Támadás 61.6
Védekezés 46.2
Forma 46.2
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 91.0

Ellenfél Minősége

54.9 vs 65.3

Topcsapatok Ellen

33% vs 25%
Westerlo logo Westerlo
V
Genk (54%)
D
OHL (35%)
V
Antwerp (40%)
Gy
OHL (40%)
V
Genk (49%)
Gy
Standard (72%)
Gy
Charleroi (57%)
D
Standard (72%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
Gy
Bremen (62%)
D
Stuttgart (70%)
Gy
Hamburg (63%)
Gy
Dortmund (71%)
D
Augsburg (71%)
V
Mainz 05 (65%)
V
Leipzig (84%)
D
Wolfsburg (50%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genk I
0 - 3 V
54%
OHL H
3 - 3 D
35%
Antwerp H
2 - 4 V
40%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk H
1 - 2 V
49%
Standard I
2 - 1 Gy
72%
Charleroi H
2 - 0 Gy
57%
Standard I
0 - 0 D
72%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
OHL I
1 - 0 Gy
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Bremen H
1 - 0 Gy
62%
Stuttgart H
3 - 3 D
70%
Hamburg I
2 - 1 Gy
63%
Dortmund H
2 - 1 Gy
71%
Augsburg I
2 - 2 D
71%
Mainz 05 H
1 - 2 V
65%
Leipzig I
0 - 5 V
84%
Wolfsburg H
1 - 1 D
50%
Heidenheim I
4 - 2 Gy
67%
St. Pauli H
0 - 1 V
50%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Hoffenheim jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.5) összehasonlítva Westerlo-val (SoS: 51.3). Ez azt jelenti, hogy Hoffenheim statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Westerlo átlag 1.4 és Hoffenheim átlag 1.6 góllal meccsenként.

Westerlo védekezési előnyben van, 1.5-t kapva meccsenként Hoffenheim 1.8-jával szemben.

Westerlo küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Hoffenheim küzdött az elit ellenfelek ellen, 4 meccsből csak 1-t nyerve.

Westerlo erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.1 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Hoffenheim-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.8 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Westerlo

Westerlo

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet