Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Westerlo vs Kifisia

Westerlo vs Kifisia Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Westerlo vs Kifisia — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Westerlo Westerlo Hazai Csapat
Kifisia Kifisia Vendég Csapat
Westerlo
45.7
V D V Gy V Gy Gy D V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Kifisia
42.6
V Gy Gy D D D D V V Gy

Nyert Kategóriák

9

Westerlo

3

Döntetlen

3

Kifisia

Teljesítményradar

Westerlo
Kifisia

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 2D, 4V

30%

3Gy, 4D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.4

14 / 10 mérkőzés

0.7

7 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.5

15 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-3

-3

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Nacho Ferri (4 gól)
Jorge Pombo (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
51.3

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 54.9

53.9

Liga Nehézsége: 56.0, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
33%

1Gy / 3 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.42

Valós: 1.4 | Kül: -0.02

0.63

Valós: 0.7 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
45.7

Támadás: 47.3, Védekezés: 50.6, Forma: 40.5

42.6

Támadás: 24.2, Védekezés: 69.3, Forma: 31.2

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

1
4

61-75'

3
4

76-90+'

1
Westerlo
Kifisia
Westerlo

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 47.3
Védekezés 50.6
Forma 40.5
Állandóság 44.8
Kifisia

Erő Részletezés

42.6

Összesített

Támadás 24.2
Védekezés 69.3
Forma 31.2
Állandóság 57.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

59.5 vs 56.0

Ellenfél Minősége

54.9 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
V
Genk (54%)
D
OHL (35%)
V
Antwerp (40%)
Gy
OHL (40%)
V
Genk (49%)
Gy
Standard (72%)
Gy
Charleroi (57%)
D
Standard (72%)
Kifisia logo Kifisia
V
Atromitos (54%)
Gy
Panserraikos (54%)
Gy
Panaitolikos (53%)
D
Panaitolikos (48%)
D
Larissa (46%)
D
Asteras (56%)
D
Atromitos (59%)
V
Panserraikos (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Genk I
0 - 3 V
54%
OHL H
3 - 3 D
35%
Antwerp H
2 - 4 V
40%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk H
1 - 2 V
49%
Standard I
2 - 1 Gy
72%
Charleroi H
2 - 0 Gy
57%
Standard I
0 - 0 D
72%
Club Brugge H
1 - 2 V
78%
OHL I
1 - 0 Gy
52%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Atromitos H
0 - 3 V
54%
Panserraikos I
2 - 1 Gy
54%
Panaitolikos I
1 - 0 Gy
53%
Panaitolikos H
0 - 0 D
48%
Larissa I
1 - 1 D
46%
Asteras H
0 - 0 D
56%
Atromitos I
0 - 0 D
59%
Panserraikos H
1 - 2 V
49%
AEK Athens I
0 - 3 V
67%
Volos H
2 - 0 Gy
39%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 51.3 vs 53.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Westerlo tartja a támadó előnyt 1.4 góllal meccsenként Kifisia 0.7-jával szemben.

Kifisia védekezési előnyben van, 1.0-t kapva meccsenként Westerlo 1.5-jával szemben.

Westerlo küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 1-t nyerve.

Kifisia nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Westerlo erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Westerlo

Westerlo

VS
Kifisia

Kifisia

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet