Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Widzew vs Wisła Płock

Widzew vs Wisła Płock Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Widzew vs Wisła Płock — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Widzew Widzew Hazai Csapat
Wisła Płock Wisła Płock Vendég Csapat
Widzew
50.8
Gy V Gy V Gy D D D Gy V

Utolsó 10 Mérkőzés

Wisła Płock
37.1
V V V Gy Gy V Gy Gy V V

Nyert Kategóriák

9

Widzew

4

Döntetlen

2

Wisła Płock

Teljesítményradar

Widzew
Wisła Płock

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 3D, 3V

40%

4Gy, 0D, 6V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.7

7 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

-9

-9

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
S. Bergier (3 gól)
D. Jurić (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
Hazai Győzelem
80%

4Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.0

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 53.7

53.3

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 50.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.13

Valós: 1.0 | Kül: -0.13

0.78

Valós: 0.8 | Kül: +0.02

Korrigált Erő
50.8

Támadás: 35.0, Védekezés: 80.5, Forma: 42.0

37.1

Támadás: 27.5, Védekezés: 44.8, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

3
3

46-60'

2

61-75'

1
2

76-90+'

Widzew
Wisła Płock
Widzew

Erő Részletezés

50.8

Összesített

Támadás 35.0
Védekezés 80.5
Forma 42.0
Állandóság 50.5
Wisła Płock

Erő Részletezés

37.1

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 44.8
Forma 41.3
Állandóság 35.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

53.7 vs 50.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Widzew logo Widzew
Gy
Lechia (46%)
V
Legia (64%)
Gy
Motor (54%)
V
Radomiak (58%)
Gy
Nieciecza (36%)
D
Raków (59%)
D
Górnik (53%)
D
Arka (49%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
V
Motor (54%)
V
Pogoń (54%)
V
Radomiak (53%)
Gy
Nieciecza (41%)
Gy
Lechia (46%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Cracovia (45%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lechia H
3 - 1 Gy
46%
Legia I
0 - 1 V
64%
Motor H
2 - 0 Gy
54%
Radomiak I
1 - 2 V
58%
Nieciecza H
1 - 0 Gy
36%
Raków I
1 - 1 D
59%
Górnik H
0 - 0 D
53%
Arka I
0 - 0 D
49%
Lech H
2 - 1 Gy
64%
Pogoń I
0 - 1 V
54%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Motor H
0 - 4 V
54%
Pogoń I
0 - 3 V
54%
Radomiak H
0 - 1 V
53%
Nieciecza I
3 - 1 Gy
41%
Lechia H
1 - 0 Gy
46%
GKS Katowice I
0 - 1 V
64%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Cracovia I
2 - 1 Gy
45%
Arka H
0 - 3 V
44%
Zagłębie I
0 - 2 V
54%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.0 vs 53.3), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Widzew átlag 1.0 és Wisła Płock átlag 0.8 góllal meccsenként.

Védekezésben Widzew messze felülmúlja, meccsenként csak 0.7 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Wisła Płock 1.7-t kap meccsenként.

Widzew nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Wisła Płock nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Widzew-nak kedvez, 80%-os hazai győzelmi aránnyal.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.1 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Widzew-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 13.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Widzew

Widzew

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet