Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Wisła Płock vs Copenhagen

Wisła Płock vs Copenhagen Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Wisła Płock vs Copenhagen — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Wisła Płock Wisła Płock Hazai Csapat
Copenhagen Copenhagen Vendég Csapat
Wisła Płock
37.1
V V V Gy Gy V Gy Gy V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Copenhagen
68.2
Gy D Gy Gy Gy Gy Gy V V V

Nyert Kategóriák

1

Wisła Płock

2

Döntetlen

12

Copenhagen

Teljesítményradar

Wisła Płock
Copenhagen

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 0D, 6V

60%

6Gy, 1D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

2.8

28 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-9

-9

+16

+16

Kapott Gól Nélkül
10%

1 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

100%

10 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Jurić (3 gól)
Y. Moukoko (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 14 / 2. Félidő: 14
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.3

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 50.8

51.2

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 48.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.78

Valós: 0.8 | Kül: +0.02

2.87

Valós: 2.8 | Kül: -0.07

Korrigált Erő
37.1

Támadás: 27.5, Védekezés: 44.8, Forma: 41.3

68.2

Támadás: 94.5, Védekezés: 60.7, Forma: 60.7

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

5
2

16-30'

5
3

31-45'

4
2

46-60'

1
1

61-75'

2

76-90+'

11
Wisła Płock
Copenhagen
Wisła Płock

Erő Részletezés

37.1

Összesített

Támadás 27.5
Védekezés 44.8
Forma 41.3
Állandóság 35.2
Copenhagen

Erő Részletezés

68.2

Összesített

Támadás 94.5
Védekezés 60.7
Forma 60.7
Állandóság 43.3

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 55.0

Ellenfél Minősége

50.8 vs 48.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Wisła Płock logo Wisła Płock
V
Motor (54%)
V
Pogoń (54%)
V
Radomiak (53%)
Gy
Nieciecza (41%)
Gy
Lechia (46%)
V
GKS Katowice (64%)
Gy
Jagiellonia (53%)
Gy
Cracovia (45%)
Copenhagen logo Copenhagen
Gy
Silkeborg (57%)
D
Fredericia (48%)
Gy
Vejle (39%)
Gy
OB (50%)
Gy
Vejle (44%)
Gy
Randers (52%)
Gy
Silkeborg (52%)
V
Fredericia (43%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Motor H
0 - 4 V
54%
Pogoń I
0 - 3 V
54%
Radomiak H
0 - 1 V
53%
Nieciecza I
3 - 1 Gy
41%
Lechia H
1 - 0 Gy
46%
GKS Katowice I
0 - 1 V
64%
Jagiellonia I
2 - 1 Gy
53%
Cracovia I
2 - 1 Gy
45%
Arka H
0 - 3 V
44%
Zagłębie I
0 - 2 V
54%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Silkeborg I
4 - 0 Gy
57%
Fredericia I
3 - 3 D
48%
Vejle H
3 - 0 Gy
39%
OB H
2 - 1 Gy
50%
Vejle I
4 - 1 Gy
44%
Randers I
2 - 1 Gy
52%
Silkeborg H
7 - 0 Gy
52%
Fredericia H
1 - 2 V
43%
OB I
1 - 2 V
55%
Randers H
1 - 2 V
46%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.3 vs 51.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Copenhagen támadása más szinten van, átlagosan 2.8 gólt szerezve meccsenként, Y. Moukoko vezeti 5 góllal. Wisła Płock csak 0.8-t ér el meccsenként.

Copenhagen védekezési előnyben van, 1.2-t kapva meccsenként Wisła Płock 1.7-jával szemben.

Wisła Płock nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Copenhagen nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Copenhagen erős idegenbeli csapat 60%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 3.2 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Copenhagen az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (94.5), védekezésben (60.7) és formában (60.7) nem hagy kétséget. Wisła Płock-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Wisła Płock

Wisła Płock

VS
Copenhagen

Copenhagen

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet