Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás WAC vs Go Ahead

WAC vs Go Ahead Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: WAC vs Go Ahead — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

WAC WAC Hazai Csapat
Go Ahead Go Ahead Vendég Csapat
WAC
41.5
Gy Gy Gy V D D V D V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Go Ahead
56.1
V D D D Gy V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

3

WAC

2

Döntetlen

10

Go Ahead

Teljesítményradar

WAC
Go Ahead

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.3

13 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-4

-4

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
40%

4 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
D. Baumgartner (2 gól)
J. Breum (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 3
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

50%

3Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 53.9

53.2

Liga Nehézsége: 80.0, Ellenfél Minősége: 60.7

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 3 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.97

Valós: 0.9 | Kül: -0.07

2.0

Valós: 2.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
41.5

Támadás: 31.3, Védekezés: 59.1, Forma: 31.3

56.1

Támadás: 68.8, Védekezés: 61.9, Forma: 41.3

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
1

16-30'

2
3

31-45'

2
1

46-60'

5
1

61-75'

4
2

76-90+'

3
WAC
Go Ahead
WAC

Erő Részletezés

41.5

Összesített

Támadás 31.3
Védekezés 59.1
Forma 31.3
Állandóság 53.2
Go Ahead

Erő Részletezés

56.1

Összesített

Támadás 68.8
Védekezés 61.9
Forma 41.3
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 80.0

Ellenfél Minősége

53.9 vs 60.7

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
WAC logo WAC
Gy
Ried (55%)
Gy
Altach (48%)
Gy
GAK (53%)
V
BW Linz (60%)
D
BW Linz (55%)
D
Ried (50%)
V
WSG Tirol (48%)
D
Altach (43%)
Go Ahead logo Go Ahead
V
PSV (75%)
D
Sparta (49%)
D
AZ (67%)
D
Groningen (66%)
Gy
Zwolle (54%)
V
Utrecht (75%)
Gy
NAC (49%)
V
Twente (76%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Ried I
1 - 0 Gy
55%
Altach I
4 - 1 Gy
48%
GAK H
1 - 0 Gy
53%
BW Linz I
0 - 3 V
60%
BW Linz H
0 - 0 D
55%
Ried H
0 - 0 D
50%
WSG Tirol I
1 - 3 V
48%
Altach H
1 - 1 D
43%
GAK I
0 - 2 V
58%
LASK I
1 - 3 V
69%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
PSV H
1 - 4 V
75%
Sparta I
2 - 2 D
49%
AZ H
0 - 0 D
67%
Groningen I
0 - 0 D
66%
Zwolle H
5 - 0 Gy
54%
Utrecht I
0 - 2 V
75%
NAC H
6 - 0 Gy
49%
Twente H
1 - 4 V
76%
Excelsior I
1 - 0 Gy
60%
Heracles H
4 - 0 Gy
36%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 54.3 vs 53.2), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Go Ahead támadása más szinten van, átlagosan 2.0 gólt szerezve meccsenként, J. Breum vezeti 5 góllal. WAC csak 0.9-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, WAC 1.3-t és Go Ahead 1.2-t kapva meccsenként.

WAC nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Go Ahead küzdött az elit ellenfelek ellen, 3 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Go Ahead-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 14.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

WAC

WAC

VS
Go Ahead

Go Ahead

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet