Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás WSG Tirol vs Lille

WSG Tirol vs Lille Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: WSG Tirol vs Lille — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

WSG Tirol WSG Tirol Hazai Csapat
Lille Lille Vendég Csapat
WSG Tirol
37.2
D V Gy D D V Gy V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Lille
72.8
Gy D Gy D Gy Gy Gy V Gy V

Nyert Kategóriák

3

WSG Tirol

1

Döntetlen

11

Lille

Teljesítményradar

WSG Tirol
Lille

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

60%

6Gy, 2D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.4

14 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

0.6

6 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-9

-9

+8

+8

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Ola-Adebomi (3 gól)
Matías Fernández (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.1

75.1

Liga Nehézsége: 85.8, Ellenfél Minősége: 68.6

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

67%

4Gy / 6 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.02

Valós: 1.1 | Kül: +0.08

1.66

Valós: 1.4 | Kül: -0.26

Korrigált Erő
37.2

Támadás: 37.9, Védekezés: 34.4, Forma: 31.0

72.8

Támadás: 58.4, Védekezés: 100, Forma: 75.1

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

6

61-75'

1
4

76-90+'

2
WSG Tirol
Lille
WSG Tirol

Erő Részletezés

37.2

Összesített

Támadás 37.9
Védekezés 34.4
Forma 31.0
Állandóság 53.2
Lille

Erő Részletezés

72.8

Összesített

Támadás 58.4
Védekezés 100
Forma 75.1
Állandóság 52.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 85.8

Ellenfél Minősége

52.1 vs 68.6

Topcsapatok Ellen

0% vs 67%
WSG Tirol logo WSG Tirol
D
BW Linz (55%)
V
GAK (58%)
Gy
Ried (50%)
D
Altach (48%)
D
Altach (43%)
V
BW Linz (60%)
Gy
WAC (46%)
V
GAK (53%)
Lille logo Lille
Gy
Monaco (77%)
D
Le Havre (53%)
Gy
Paris FC (77%)
D
Nice (55%)
Gy
Toulouse (62%)
Gy
Lens (71%)
Gy
Marseille (66%)
V
Aston Villa (75%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
BW Linz H
1 - 1 D
55%
GAK I
0 - 4 V
58%
Ried H
1 - 0 Gy
50%
Altach I
0 - 0 D
48%
Altach H
2 - 2 D
43%
BW Linz I
0 - 5 V
60%
WAC H
3 - 1 Gy
46%
GAK H
1 - 5 V
53%
Ried I
1 - 2 V
55%
GAK H
2 - 0 Gy
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Monaco I
1 - 0 Gy
77%
Le Havre H
1 - 1 D
53%
Paris FC I
1 - 0 Gy
77%
Nice H
0 - 0 D
55%
Toulouse I
4 - 0 Gy
62%
Lens H
3 - 0 Gy
71%
Marseille I
2 - 1 Gy
66%
Aston Villa I
0 - 2 V
75%
Rennes I
2 - 1 Gy
80%
Aston Villa H
0 - 1 V
70%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Lille jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 75.1) összehasonlítva WSG Tirol-val (SoS: 53.3). Ez azt jelenti, hogy Lille statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, WSG Tirol átlag 1.1 és Lille átlag 1.4 góllal meccsenként.

Védekezésben Lille messze felülmúlja, meccsenként csak 0.6 gólt kapva 5 kapott gól nélküli meccsel, míg WSG Tirol 2.0-t kap meccsenként.

WSG Tirol nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Lille bizonyította értékét elit ellenfelek ellen, 6 meccsből 4-t megnyerve.

Lille erős idegenbeli csapat 83%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Lille az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (58.4), védekezésben (100) és formában (75.1) nem hagy kétséget. WSG Tirol-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

WSG Tirol

WSG Tirol

VS
Lille

Lille

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet