Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás WSG Tirol vs Charleroi

WSG Tirol vs Charleroi Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: WSG Tirol vs Charleroi — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

WSG Tirol WSG Tirol Hazai Csapat
Charleroi Charleroi Vendég Csapat
WSG Tirol
37.2
D V Gy D D V Gy V V Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Charleroi
42.5
Gy Gy Gy D V Gy V V V D

Nyert Kategóriák

3

WSG Tirol

6

Döntetlen

6

Charleroi

Teljesítményradar

WSG Tirol
Charleroi

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

40%

4Gy, 2D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
2.0

20 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-9

-9

0

0

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
A. Ola-Adebomi (3 gól)
A. Bernier (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 7
Hazai Győzelem
50%

3Gy / 6 mérkőzés

50%

2Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 4 mérkőzés

33%

2Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.3

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.1

42.2

Liga Nehézsége: 59.5, Ellenfél Minősége: 52.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.02

Valós: 1.1 | Kül: +0.08

1.03

Valós: 1.1 | Kül: +0.07

Korrigált Erő
37.2

Támadás: 37.9, Védekezés: 34.4, Forma: 31.0

42.5

Támadás: 33.8, Védekezés: 58.4, Forma: 36.9

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

2

61-75'

4
4

76-90+'

1
WSG Tirol
Charleroi
WSG Tirol

Erő Részletezés

37.2

Összesített

Támadás 37.9
Védekezés 34.4
Forma 31.0
Állandóság 53.2
Charleroi

Erő Részletezés

42.5

Összesített

Támadás 33.8
Védekezés 58.4
Forma 36.9
Állandóság 44.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 59.5

Ellenfél Minősége

52.1 vs 52.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
WSG Tirol logo WSG Tirol
D
BW Linz (55%)
V
GAK (58%)
Gy
Ried (50%)
D
Altach (48%)
D
Altach (43%)
V
BW Linz (60%)
Gy
WAC (46%)
V
GAK (53%)
Charleroi logo Charleroi
Gy
Antwerp (45%)
Gy
Genk (49%)
Gy
OHL (40%)
D
Genk (54%)
V
Standard (55%)
Gy
Antwerp (52%)
V
Westerlo (62%)
V
ZW (70%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
BW Linz H
1 - 1 D
55%
GAK I
0 - 4 V
58%
Ried H
1 - 0 Gy
50%
Altach I
0 - 0 D
48%
Altach H
2 - 2 D
43%
BW Linz I
0 - 5 V
60%
WAC H
3 - 1 Gy
46%
GAK H
1 - 5 V
53%
Ried I
1 - 2 V
55%
GAK H
2 - 0 Gy
53%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Antwerp I
1 - 0 Gy
45%
Genk H
2 - 0 Gy
49%
OHL I
2 - 0 Gy
40%
Genk I
1 - 1 D
54%
Standard H
1 - 2 V
55%
Antwerp H
2 - 1 Gy
52%
Westerlo I
0 - 2 V
62%
ZW I
0 - 1 V
70%
OHL H
0 - 2 V
47%
Dender I
2 - 2 D
51%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

WSG Tirol jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.3) összehasonlítva Charleroi-val (SoS: 42.2). Ez azt jelenti, hogy WSG Tirol statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, WSG Tirol átlag 1.1 és Charleroi átlag 1.1 góllal meccsenként.

Védekezésben Charleroi messze felülmúlja, meccsenként csak 1.1 gólt kapva 3 kapott gól nélküli meccsel, míg WSG Tirol 2.0-t kap meccsenként.

WSG Tirol nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.7 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Charleroi-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 5.3 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

WSG Tirol

WSG Tirol

VS
Charleroi

Charleroi

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet