Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zagłębie vs Barcelona

Zagłębie vs Barcelona Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zagłębie vs Barcelona — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zagłębie Zagłębie Hazai Csapat
Barcelona Barcelona Vendég Csapat
Zagłębie
47.1
Gy D V V Gy V V V Gy Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Barcelona
96.0
Gy Gy Gy Gy Gy Gy V Gy Gy Gy

Nyert Kategóriák

0

Zagłębie

2

Döntetlen

13

Barcelona

Teljesítményradar

Zagłębie
Barcelona

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 1D, 5V

90%

9Gy, 0D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

2.3

23 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+1

+1

+15

+15

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
M. Reguła (2 gól)
Ferran Torres (5 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 13 / 2. Félidő: 10
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

83%

5Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

100%

4Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
54.2

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.3

84.7

Liga Nehézsége: 94.2, Ellenfél Minősége: 62.8

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

100%

2Gy / 2 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.99

Valós: 1.0 | Kül: +0.01

2.74

Valós: 2.3 | Kül: -0.44

Korrigált Erő
47.1

Támadás: 34.7, Védekezés: 72.9, Forma: 41.7

96.0

Támadás: 100, Védekezés: 98.8, Forma: 100

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

4
2

16-30'

5

31-45'

3
1

46-60'

3
4

61-75'

3
1

76-90+'

5
Zagłębie
Barcelona
Zagłębie

Erő Részletezés

47.1

Összesített

Támadás 34.7
Védekezés 72.9
Forma 41.7
Állandóság 39.7
Barcelona

Erő Részletezés

96.0

Összesített

Támadás 100
Védekezés 98.8
Forma 100
Állandóság 75.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

57.0 vs 94.2

Ellenfél Minősége

52.3 vs 62.8

Topcsapatok Ellen

0% vs 100%
Zagłębie logo Zagłębie
Gy
Górnik (58%)
D
Cracovia (40%)
V
Nieciecza (36%)
V
Legia (64%)
Gy
Radomiak (53%)
V
Arka (49%)
V
Motor (59%)
V
Lech (64%)
Barcelona logo Barcelona
Gy
Real Madrid (65%)
Gy
Osasuna (63%)
Gy
Getafe (72%)
Gy
Celta Vigo (54%)
Gy
Atlético (67%)
Gy
Espanyol (50%)
V
Atlético (62%)
Gy
Atlético (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Górnik I
2 - 0 Gy
58%
Cracovia H
0 - 0 D
40%
Nieciecza H
1 - 2 V
36%
Legia I
0 - 1 V
64%
Radomiak H
1 - 0 Gy
53%
Arka I
1 - 3 V
49%
Motor I
0 - 1 V
59%
Lech H
0 - 1 V
64%
Piast I
3 - 1 Gy
58%
Wisła Płock H
2 - 0 Gy
42%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Real Madrid H
2 - 0 Gy
65%
Osasuna I
2 - 1 Gy
63%
Getafe I
2 - 0 Gy
72%
Celta Vigo H
1 - 0 Gy
54%
Atlético I
2 - 1 Gy
67%
Espanyol H
4 - 1 Gy
50%
Atlético H
0 - 2 V
62%
Atlético I
2 - 1 Gy
66%
Rayo H
1 - 0 Gy
74%
Newcastle H
7 - 2 Gy
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Barcelona jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 84.7) összehasonlítva Zagłębie-val (SoS: 54.2). Ez azt jelenti, hogy Barcelona statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Barcelona támadása más szinten van, átlagosan 2.3 gólt szerezve meccsenként, Ferran Torres vezeti 5 góllal. Zagłębie csak 1.0-t ér el meccsenként.

Mindkét védelem összehasonlítható, Zagłębie 0.9-t és Barcelona 0.8-t kapva meccsenként.

Zagłębie nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A hazai pálya előnye Barcelona-nak kedvez, 83%-os hazai győzelmi aránnyal.

Barcelona erős idegenbeli csapat 100%-os győzelmi aránnyal, ami arra utal, hogy helyszíntől függetlenül teljesíteni tudnak.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Átfogó elemzésünk alapján Barcelona az egyértelmű favorit. Fölénye támadásban (100), védekezésben (98.8) és formában (100) nem hagy kétséget. Zagłębie-nak kivételes teljesítményre van szüksége.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zagłębie

Zagłębie

VS
Barcelona

Barcelona

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet