Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Železničar P vs Arka

Železničar P vs Arka Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Železničar P vs Arka — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Železničar P Železničar P Hazai Csapat
Arka Arka Vendég Csapat
Železničar P
57.4
D Gy D D V Gy Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Arka
38.9
D V V D Gy V D Gy V D

Nyert Kategóriák

11

Železničar P

2

Döntetlen

2

Arka

Teljesítményradar

Železničar P
Arka

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

20%

2Gy, 4D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.9

19 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+8

+8

-6

-6

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

80%

8 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Karikari (4 gól)
V. Gutkovskis (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

25%

1Gy / 4 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

17%

1Gy / 6 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.1

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 55.2

54.1

Liga Nehézsége: 57.0, Ellenfél Minősége: 52.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.64

Valós: 1.7 | Kül: +0.06

1.3

Valós: 1.3 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
57.4

Támadás: 59.6, Védekezés: 73.6, Forma: 42.0

38.9

Támadás: 45.1, Védekezés: 38.2, Forma: 20.8

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

1
3

46-60'

6
3

61-75'

1
6

76-90+'

2
Železničar P
Arka
Železničar P

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 59.6
Védekezés 73.6
Forma 42.0
Állandóság 56.8
Arka

Erő Részletezés

38.9

Összesített

Támadás 45.1
Védekezés 38.2
Forma 20.8
Állandóság 64.0

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 57.0

Ellenfél Minősége

55.2 vs 52.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
D
Radnik (50%)
Gy
OFK (53%)
D
Vojvodina (68%)
D
Red Star (69%)
V
Partizan (57%)
Gy
Javor (56%)
Gy
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
Arka logo Arka
D
Lech (69%)
V
Piast (58%)
V
Jagiellonia (48%)
D
Cracovia (45%)
Gy
Zagłębie (49%)
V
Kielce (48%)
D
Widzew (54%)
Gy
Wisła Płock (47%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnik H
1 - 1 D
50%
OFK H
2 - 0 Gy
53%
Vojvodina I
0 - 0 D
68%
Red Star H
2 - 2 D
69%
Partizan I
1 - 2 V
57%
Javor I
2 - 1 Gy
56%
Novi Pazar H
2 - 0 Gy
41%
Čukarički I
2 - 3 V
50%
Mladost Lučani H
5 - 0 Gy
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lech I
1 - 1 D
69%
Piast I
1 - 4 V
58%
Jagiellonia H
0 - 3 V
48%
Cracovia I
2 - 2 D
45%
Zagłębie H
3 - 1 Gy
49%
Kielce I
0 - 3 V
48%
Widzew H
0 - 0 D
54%
Wisła Płock I
3 - 0 Gy
47%
Radomiak I
1 - 3 V
58%
Lechia H
2 - 2 D
46%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.1 vs 54.1), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Železničar P tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Arka 1.3-jával szemben.

Védekezésben Železničar P messze felülmúlja, meccsenként csak 0.9 gólt kapva 5 kapott gól nélküli meccsel, míg Arka 1.9-t kap meccsenként.

Železničar P nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

Arka nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Železničar P emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (57.4 vs 38.9) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Železničar P

Železničar P

VS
Arka

Arka

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet