Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Železničar P vs Valencia

Železničar P vs Valencia Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Železničar P vs Valencia — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Železničar P Železničar P Hazai Csapat
Valencia Valencia Vendég Csapat
Železničar P
57.4
D Gy D D V Gy Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Valencia
52.5
Gy V Gy D V V Gy V Gy Gy

Nyert Kategóriák

9

Železničar P

3

Döntetlen

3

Valencia

Teljesítményradar

Železničar P
Valencia

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

50%

5Gy, 1D, 4V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+8

+8

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Karikari (4 gól)
U. Sadiq (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.1

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 55.2

58.9

Liga Nehézsége: 93.0, Ellenfél Minősége: 62.0

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.64

Valós: 1.7 | Kül: +0.06

1.4

Valós: 1.2 | Kül: -0.2

Korrigált Erő
57.4

Támadás: 59.6, Védekezés: 73.6, Forma: 42.0

52.5

Támadás: 43.6, Védekezés: 69.0, Forma: 54.4

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

1
3

46-60'

4
3

61-75'

3
6

76-90+'

3
Železničar P
Valencia
Železničar P

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 59.6
Védekezés 73.6
Forma 42.0
Állandóság 56.8
Valencia

Erő Részletezés

52.5

Összesített

Támadás 43.6
Védekezés 69.0
Forma 54.4
Állandóság 38.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 93.0

Ellenfél Minősége

55.2 vs 62.0

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
D
Radnik (50%)
Gy
OFK (53%)
D
Vojvodina (68%)
D
Red Star (69%)
V
Partizan (57%)
Gy
Javor (56%)
Gy
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
Valencia logo Valencia
Gy
Athletic (60%)
V
Atlético (61%)
Gy
Girona (59%)
D
Mallorca (73%)
V
Elche (66%)
V
Celta Vigo (54%)
Gy
Sevilla (63%)
V
Oviedo (66%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnik H
1 - 1 D
50%
OFK H
2 - 0 Gy
53%
Vojvodina I
0 - 0 D
68%
Red Star H
2 - 2 D
69%
Partizan I
1 - 2 V
57%
Javor I
2 - 1 Gy
56%
Novi Pazar H
2 - 0 Gy
41%
Čukarički I
2 - 3 V
50%
Mladost Lučani H
5 - 0 Gy
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Athletic I
1 - 0 Gy
60%
Atlético H
0 - 2 V
61%
Girona H
2 - 1 Gy
59%
Mallorca I
1 - 1 D
73%
Elche I
0 - 1 V
66%
Celta Vigo H
2 - 3 V
54%
Sevilla I
2 - 0 Gy
63%
Oviedo I
0 - 1 V
66%
Alavés H
3 - 2 Gy
60%
Osasuna H
1 - 0 Gy
58%

AI Elemzés

Ez egy lenyűgöző összecsapás két kiegyenlített csapat között. A nyers számok egy történetet mesélnek, de az ellenfél minőségének elemzése döntő kontextust ad hozzá.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.1 vs 58.9), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Železničar P tartja a támadó előnyt 1.7 góllal meccsenként Valencia 1.2-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Železničar P 0.9-t és Valencia 1.1-t kapva meccsenként.

Železničar P nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Železničar P

Železničar P

VS
Valencia

Valencia

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet