Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zorya vs Midtjylland

Zorya vs Midtjylland Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zorya vs Midtjylland — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zorya Zorya Hazai Csapat
Midtjylland Midtjylland Vendég Csapat
Zorya
64.3
Gy D Gy Gy V V Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Midtjylland
43.7
D D D Gy Gy Gy D D V V

Nyert Kategóriák

10

Zorya

5

Döntetlen

0

Midtjylland

Teljesítményradar

Zorya
Midtjylland

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

30%

3Gy, 5D, 2V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

1.2

12 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

20%

2 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Budkivskyi (5 gól)
M. Erlić (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 12
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.0

42.6

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 55.5

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.1

Valós: 1.8 | Kül: -0.3

1.36

Valós: 1.3 | Kül: -0.06

Korrigált Erő
64.3

Támadás: 70.4, Védekezés: 70.4, Forma: 58.7

43.7

Támadás: 40.1, Védekezés: 55.6, Forma: 27.8

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

1
7

46-60'

4
2

61-75'

2
3

76-90+'

4
Zorya
Midtjylland
Zorya

Erő Részletezés

64.3

Összesített

Támadás 70.4
Védekezés 70.4
Forma 58.7
Állandóság 53.2
Midtjylland

Erő Részletezés

43.7

Összesített

Támadás 40.1
Védekezés 55.6
Forma 27.8
Állandóság 62.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

66.0 vs 55.5

Topcsapatok Ellen

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
Gy
Oleksandria (49%)
D
Metalist 1925 (74%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Veres Rivne (62%)
V
Shakhtar D (78%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
Gy
Epitsentr (74%)
D
Obolon (63%)
Midtjylland logo Midtjylland
D
Nordsjælland (60%)
D
Viborg (50%)
D
AGF (62%)
Gy
Sønderjyske (48%)
Gy
AGF (57%)
Gy
Brøndby (49%)
D
Sønderjyske (43%)
D
Viborg (55%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Oleksandria I
2 - 1 Gy
49%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Veres Rivne H
2 - 0 Gy
62%
Shakhtar D H
1 - 2 V
78%
Dynamo Kyiv I
1 - 3 V
83%
Epitsentr H
1 - 0 Gy
74%
Obolon I
3 - 3 D
63%
Kolos I
1 - 1 D
83%
SK Poltava H
4 - 0 Gy
45%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Nordsjælland I
0 - 0 D
60%
Viborg H
3 - 3 D
50%
AGF I
0 - 0 D
62%
Sønderjyske I
2 - 1 Gy
48%
AGF H
2 - 1 Gy
57%
Brøndby I
2 - 1 Gy
49%
Sønderjyske H
2 - 2 D
43%
Viborg I
1 - 1 D
55%
Nottm Forest H
1 - 2 V
76%
Nordsjælland H
0 - 1 V
55%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Zorya jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.3) összehasonlítva Midtjylland-val (SoS: 42.6). Ez azt jelenti, hogy Zorya statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Zorya tartja a támadó előnyt 1.8 góllal meccsenként Midtjylland 1.3-jával szemben.

Mindkét védelem összehasonlítható, Zorya 1.2-t és Midtjylland 1.2-t kapva meccsenként.

Zorya küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Zorya emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (64.3 vs 43.7) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zorya

Zorya

VS
Midtjylland

Midtjylland

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet