Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zorya vs Ml. Boleslav

Zorya vs Ml. Boleslav Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zorya vs Ml. Boleslav — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zorya Zorya Hazai Csapat
Ml. Boleslav Ml. Boleslav Vendég Csapat
Zorya
64.3
Gy D Gy Gy V V Gy D D Gy

Utolsó 10 Mérkőzés

Ml. Boleslav
57.6
V D D Gy D D Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

10

Zorya

2

Döntetlen

3

Ml. Boleslav

Teljesítményradar

Zorya
Ml. Boleslav

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
50%

5Gy, 3D, 2V

40%

4Gy, 5D, 1V

Gól / Mérkőzés
1.8

18 / 10 mérkőzés

1.7

17 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

0.8

8 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+6

+6

+9

+9

Kapott Gól Nélkül
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
60%

6 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
P. Budkivskyi (5 gól)
M. Ševčík (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 12
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 12
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

40%

2Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
67.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 66.0

51.4

Liga Nehézsége: 58.0, Ellenfél Minősége: 47.0

Topcsapatok Ellen
20%

1Gy / 5 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
2.1

Valós: 1.8 | Kül: -0.3

1.62

Valós: 1.7 | Kül: +0.08

Korrigált Erő
64.3

Támadás: 70.4, Védekezés: 70.4, Forma: 58.7

57.6

Támadás: 57.5, Védekezés: 74.4, Forma: 40.6

Gólidőzítés Elemzése

4

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

3
7

46-60'

5
2

61-75'

4
3

76-90+'

3
Zorya
Ml. Boleslav
Zorya

Erő Részletezés

64.3

Összesített

Támadás 70.4
Védekezés 70.4
Forma 58.7
Állandóság 53.2
Ml. Boleslav

Erő Részletezés

57.6

Összesített

Támadás 57.5
Védekezés 74.4
Forma 40.6
Állandóság 63.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

98.0 vs 58.0

Ellenfél Minősége

66.0 vs 47.0

Topcsapatok Ellen

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
Gy
Oleksandria (49%)
D
Metalist 1925 (74%)
Gy
Rukh Vynnyky (49%)
Gy
Veres Rivne (62%)
V
Shakhtar D (78%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
Gy
Epitsentr (74%)
D
Obolon (63%)
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
V
Dukla (46%)
D
Zlín (41%)
D
Ostrava (39%)
Gy
Karviná (48%)
D
Liberec (48%)
D
Dukla (46%)
Gy
Olomouc (51%)
Gy
Pardubice (57%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Oleksandria I
2 - 1 Gy
49%
Metalist 1925 H
1 - 1 D
74%
Rukh Vynnyky I
2 - 1 Gy
49%
Veres Rivne H
2 - 0 Gy
62%
Shakhtar D H
1 - 2 V
78%
Dynamo Kyiv I
1 - 3 V
83%
Epitsentr H
1 - 0 Gy
74%
Obolon I
3 - 3 D
63%
Kolos I
1 - 1 D
83%
SK Poltava H
4 - 0 Gy
45%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Dukla H
1 - 2 V
46%
Zlín H
1 - 1 D
41%
Ostrava I
0 - 0 D
39%
Karviná I
3 - 0 Gy
48%
Liberec I
0 - 0 D
48%
Dukla H
1 - 1 D
46%
Olomouc I
4 - 2 Gy
51%
Pardubice H
2 - 0 Gy
57%
Slovácko I
2 - 2 D
50%
Jablonec H
3 - 0 Gy
44%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Zorya jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 67.3) összehasonlítva Ml. Boleslav-val (SoS: 51.4). Ez azt jelenti, hogy Zorya statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Zorya átlag 1.8 és Ml. Boleslav átlag 1.7 góllal meccsenként.

Ml. Boleslav védekezési előnyben van, 0.8-t kapva meccsenként Zorya 1.2-jával szemben.

Zorya küzdött az elit ellenfelek ellen, 5 meccsből csak 1-t nyerve.

Ml. Boleslav nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.8 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Zorya-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.7 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zorya

Zorya

VS
Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet