Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Zürich vs Varaždin

Zürich vs Varaždin Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Zürich vs Varaždin — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Zürich Zürich Hazai Csapat
Varaždin Varaždin Vendég Csapat
Zürich
35.5
V Gy D V V V Gy V V V

Utolsó 10 Mérkőzés

Varaždin
42.1
D V V Gy Gy Gy D V Gy D

Nyert Kategóriák

2

Zürich

3

Döntetlen

10

Varaždin

Teljesítményradar

Zürich
Varaždin

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
20%

2Gy, 1D, 7V

40%

4Gy, 3D, 3V

Gól / Mérkőzés
1.0

10 / 10 mérkőzés

1.3

13 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.1

11 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-7

-7

+2

+2

Kapott Gól Nélkül
0%

0 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
80%

8 / 10 mérkőzés

40%

4 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
70%

7 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
Ivan Cavaleiro (3 gól)
A. Latković (4 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 3 / 2. Félidő: 7
1. Félidő: 8 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
40%

2Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
49.9

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 50.5

34.6

Liga Nehézsége: 45.0, Ellenfél Minősége: 47.4

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.9

Valós: 1.0 | Kül: +0.1

1.06

Valós: 1.3 | Kül: +0.24

Korrigált Erő
35.5

Támadás: 33.3, Védekezés: 43.3, Forma: 20.0

42.1

Támadás: 36.7, Védekezés: 53.6, Forma: 33.8

Gólidőzítés Elemzése

1

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

2
5

61-75'

2
1

76-90+'

1
Zürich
Varaždin
Zürich

Erő Részletezés

35.5

Összesített

Támadás 33.3
Védekezés 43.3
Forma 20.0
Állandóság 57.7
Varaždin

Erő Részletezés

42.1

Összesített

Támadás 36.7
Védekezés 53.6
Forma 33.8
Állandóság 50.5

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

49.0 vs 45.0

Ellenfél Minősége

50.5 vs 47.4

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
V
Luzern (61%)
Gy
GC Zürich (31%)
D
Winterthur (46%)
V
Lausanne (47%)
V
Lugano (50%)
V
St.Gallen (60%)
Gy
Thun (44%)
V
Sion (62%)
Varaždin logo Varaždin
D
Lokomotiva (44%)
V
Hajduk (58%)
V
Dinamo Zagreb (76%)
Gy
Rijeka (44%)
Gy
Osijek (46%)
Gy
Slaven (35%)
D
Gorica (44%)
V
Istra (46%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Luzern I
0 - 1 V
61%
GC Zürich H
2 - 1 Gy
31%
Winterthur I
2 - 2 D
46%
Lausanne I
0 - 3 V
47%
Lugano H
0 - 1 V
50%
St.Gallen I
1 - 2 V
60%
Thun H
2 - 1 Gy
44%
Sion H
1 - 2 V
62%
Servette I
1 - 2 V
66%
Lausanne H
1 - 2 V
38%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Lokomotiva H
1 - 1 D
44%
Hajduk I
1 - 3 V
58%
Dinamo Zagreb I
1 - 2 V
76%
Rijeka H
1 - 0 Gy
44%
Osijek I
2 - 0 Gy
46%
Slaven H
2 - 1 Gy
35%
Gorica H
1 - 1 D
44%
Istra I
1 - 2 V
46%
Vukovar H
2 - 0 Gy
32%
Lokomotiva I
1 - 1 D
49%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Zürich jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 49.9) összehasonlítva Varaždin-val (SoS: 34.6). Ez azt jelenti, hogy Zürich statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Varaždin tartja a támadó előnyt 1.3 góllal meccsenként Zürich 1.0-jával szemben.

Varaždin védekezési előnyben van, 1.1-t kapva meccsenként Zürich 1.7-jával szemben.

Zürich nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Varaždin-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 6.6 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Zürich

Zürich

VS
Varaždin

Varaždin

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet