Sla naar inhoud
Vergelijken AEK Athens vs Antalyaspor

AEK Athens vs Antalyaspor Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk AEK Athens vs Antalyaspor: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

AEK Athens AEK Athens Thuisteam
Antalyaspor Antalyaspor Uitteam
AEK Athens
66.5
W G W W V W W V G W

Laatste 10 Wedstrijden

Antalyaspor
33.5
V G V V V W G V V G

Gewonnen Categorieën

12

AEK Athens

2

Gelijkspel

1

Antalyaspor

Prestatieradar

AEK Athens
Antalyaspor

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
60%

6W, 2G, 2V

10%

1W, 3G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.9

9 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+9

+9

-9

-9

Clean Sheet
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
30%

3 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
Zine (3 doelpunten)
S. van de Streek (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 10 / 2e Helft: 8
1e Helft: 3 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
80%

4W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
59.8

Competitiemoeilijkheid: 64.8, Tegenstanderkwaliteit: 61.0

50.5

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.0

Record vs Topteams
50%

1W / 2 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.89

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.09

1.08

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.08

Aangepaste Sterktewaarde
66.5

Aanval: 65.9, Verdediging: 76.9, Vorm: 65.9

33.5

Aanval: 33.5, Verdediging: 36.9, Vorm: 10.0

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

2

16-30'

1
4

31-45'

1
2

46-60'

3
4

61-75'

2
2

76-90+'

3
AEK Athens
Antalyaspor
AEK Athens

Sterkte-uitsplitsing

66.5

Totaal

Aanval 65.9
Verdediging 76.9
Vorm 65.9
Consistentie 52.0
Antalyaspor

Sterkte-uitsplitsing

33.5

Totaal

Aanval 33.5
Verdediging 36.9
Vorm 10.0
Consistentie 74.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

64.8 vs 72.0

Tegenstanderkwaliteit

61.0 vs 62.0

Record tegen Topteams

50% vs 0%
AEK Athens logo AEK Athens
W
Panathinaikos (52%)
G
Panathinaikos (57%)
W
PAOK (54%)
W
Rayo (68%)
V
Rayo (73%)
W
Olympiakos (61%)
W
Kifisia (49%)
V
Celje (67%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
V
Galatasaray (69%)
G
Alanyaspor (56%)
V
Göztepe (64%)
V
Konyaspor (61%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
G
Başakşehir (71%)
V
Gaziantep (49%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Panathinaikos T
2 - 1 W
52%
Panathinaikos U
0 - 0 G
57%
PAOK T
3 - 0 W
54%
Rayo T
3 - 1 W
68%
Rayo U
0 - 3 V
73%
Olympiakos U
1 - 0 W
61%
Kifisia T
3 - 0 W
49%
Celje T
0 - 2 V
67%
Atromitos U
2 - 2 G
59%
Celje U
4 - 0 W
70%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Galatasaray U
2 - 4 V
69%
Alanyaspor T
0 - 0 G
56%
Göztepe U
0 - 2 V
64%
Konyaspor T
0 - 2 V
61%
Beşiktaş U
2 - 4 V
65%
Eyüp T
3 - 0 W
53%
Başakşehir U
0 - 0 G
71%
Gaziantep T
1 - 4 V
49%
Rize U
0 - 1 V
64%
Fenerbahçe T
2 - 2 G
68%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 59.8 vs 50.5), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

AEK Athens heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.0 van Antalyaspor, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Verdedigend is AEK Athens ver superieur, met slechts 0.9 tegendoelpunten per wedstrijd en 5 clean sheets, terwijl Antalyaspor er 1.9 per wedstrijd incasseert.

Het thuisvoordeel begunstigt AEK Athens, met een thuiswinstpercentage van 80%. Spelen voor eigen publiek kan de beslissende factor zijn.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als onwaarschijnlijk.

Op basis van onze uitgebreide analyse is AEK Athens de duidelijke favoriet. Hun superioriteit in aanval (65.9), verdediging (76.9) en vorm (65.9) laat weinig ruimte voor twijfel. Antalyaspor heeft een uitzonderlijke prestatie nodig.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

AEK Athens

AEK Athens

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie