Sla naar inhoud
Vergelijken AGF vs Sønderjyske

AGF vs Sønderjyske Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk AGF vs Sønderjyske: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

AGF AGF Thuisteam
Sønderjyske Sønderjyske Uitteam
AGF
52.9
W W G G V G W G G W

Laatste 10 Wedstrijden

Sønderjyske
38.5
W V W V V V G V G W

Gewonnen Categorieën

8

AGF

3

Gelijkspel

4

Sønderjyske

Prestatieradar

AGF
Sønderjyske

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 5G, 1V

30%

3W, 2G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

1.7

17 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-7

-7

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
T. Bech (2 doelpunten)
O. Hyseni (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
50%

3W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 50.7

54.2

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 53.6

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 0 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.14

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.06

0.84

Werkelijk: 1.0 | Versch: +0.16

Aangepaste Sterktewaarde
52.9

Aanval: 41.0, Verdediging: 75.1, Vorm: 41.0

38.5

Aanval: 34.7, Verdediging: 45.2, Vorm: 31.3

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

2
2

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

1
2

76-90+'

4
AGF
Sønderjyske
AGF

Sterkte-uitsplitsing

52.9

Totaal

Aanval 41.0
Verdediging 75.1
Vorm 41.0
Consistentie 63.7
Sønderjyske

Sterkte-uitsplitsing

38.5

Totaal

Aanval 34.7
Verdediging 45.2
Vorm 31.3
Consistentie 49.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 55.0

Tegenstanderkwaliteit

50.7 vs 53.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
AGF logo AGF
W
Brøndby (49%)
W
Sønderjyske (43%)
G
Midtjylland (52%)
G
Nordsjælland (60%)
V
Midtjylland (57%)
G
Nordsjælland (55%)
W
Viborg (55%)
G
Brøndby (44%)
Sønderjyske logo Sønderjyske
W
Viborg (55%)
V
AGF (62%)
W
Brøndby (44%)
V
Midtjylland (52%)
V
Brøndby (49%)
V
Viborg (50%)
G
Midtjylland (57%)
V
Nordsjælland (60%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Brøndby U
2 - 0 W
49%
Sønderjyske T
2 - 1 W
43%
Midtjylland T
0 - 0 G
52%
Nordsjælland U
1 - 1 G
60%
Midtjylland U
1 - 2 V
57%
Nordsjælland T
1 - 1 G
55%
Viborg U
2 - 1 W
55%
Brøndby T
0 - 0 G
44%
Sønderjyske U
1 - 1 G
48%
Vejle U
2 - 1 W
44%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Viborg U
1 - 0 W
55%
AGF U
1 - 2 V
62%
Brøndby T
3 - 0 W
44%
Midtjylland T
1 - 2 V
52%
Brøndby U
0 - 6 V
49%
Viborg T
0 - 2 V
50%
Midtjylland U
2 - 2 G
57%
Nordsjælland U
0 - 2 V
60%
AGF T
1 - 1 G
57%
OB T
1 - 0 W
50%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 52.4 vs 54.2), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met AGF op gemiddeld 1.2 en Sønderjyske op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is AGF ver superieur, met slechts 0.8 tegendoelpunten per wedstrijd en 3 clean sheets, terwijl Sønderjyske er 1.7 per wedstrijd incasseert.

AGF heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Sønderjyske heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

AGF heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 14.4 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Deze teams hebben elkaar 2 keer getroffen in hun recente wedstrijden. In hun recente Danish Superligaen-wedstrijd (2026-05-03) won AGF met 2-1 van Sønderjyske. AGF behaalde deze overwinning thuis, waar ze het sterkst zijn. De krappe 2-1 uitslag toont hoe spannend deze ontmoetingen zijn. Sønderjyske zal op revanche zinnen na deze nederlaag. AGF draagt een psychologisch voordeel mee van deze recente overwinning. Deze twee teams speelden 1-1 gelijk in de Danish Superligaen (2026-03-15). Aangezien de vorige wedstrijd gelijk eindigde, heeft geen van beide teams een psychologisch voordeel.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

AGF

AGF

VS
Sønderjyske

Sønderjyske

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie