Sla naar inhoud
Vergelijken Alavés vs Winterthur

Alavés vs Winterthur Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Alavés vs Winterthur: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Alavés Alavés Thuisteam
Winterthur Winterthur Uitteam
Alavés
43.5
G V W V G G W G V V

Laatste 10 Wedstrijden

Winterthur
33.7
V W G V V V V W G G

Gewonnen Categorieën

9

Alavés

4

Gelijkspel

2

Winterthur

Prestatieradar

Alavés
Winterthur

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
20%

2W, 4G, 4V

20%

2W, 3G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.8

18 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.2

22 / 10 wedstrijden

2.0

20 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-4

-4

-6

-6

Clean Sheet
0%

0 / 10 wedstrijden

0%

0 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
90%

9 / 10 wedstrijden

80%

8 / 10 wedstrijden

Topscorer
Toni Martínez (7 doelpunten)
N. Burkart (4 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 11
1e Helft: 10 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
25%

1W / 4 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
60.4

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.3

36.6

Competitiemoeilijkheid: 49.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.5

Record vs Topteams
0%

0W / 4 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
2.08

Werkelijk: 1.8 | Versch: -0.28

1.46

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.06

Aangepaste Sterktewaarde
43.5

Aanval: 66.2, Verdediging: 29.4, Vorm: 22.1

33.7

Aanval: 40.4, Verdediging: 28.9, Vorm: 17.3

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

4
1

16-30'

1
2

31-45'

4
4

46-60'

3
4

61-75'

1
4

76-90+'

1
Alavés
Winterthur
Alavés

Sterkte-uitsplitsing

43.5

Totaal

Aanval 66.2
Verdediging 29.4
Vorm 22.1
Consistentie 64.0
Winterthur

Sterkte-uitsplitsing

33.7

Totaal

Aanval 40.4
Verdediging 28.9
Vorm 17.3
Consistentie 61.3

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

93.0 vs 49.0

Tegenstanderkwaliteit

66.3 vs 48.5

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Alavés logo Alavés
G
Elche (66%)
V
Athletic (55%)
W
Mallorca (68%)
V
Real Madrid (70%)
G
Real Sociedad (66%)
G
Osasuna (58%)
W
Celta Vigo (59%)
G
Villarreal (73%)
Winterthur logo Winterthur
V
GC Zürich (36%)
W
Lausanne (42%)
G
Zürich (37%)
V
Servette (70%)
V
GC Zürich (27%)
V
Lausanne (43%)
V
Basel (46%)
W
Luzern (57%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Elche U
1 - 1 G
66%
Athletic T
2 - 4 V
55%
Mallorca T
2 - 1 W
68%
Real Madrid U
1 - 2 V
70%
Real Sociedad U
3 - 3 G
66%
Osasuna T
2 - 2 G
58%
Celta Vigo U
4 - 3 W
59%
Villarreal T
1 - 1 G
73%
Valencia U
2 - 3 V
72%
Levante U
0 - 2 V
76%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
GC Zürich U
2 - 3 V
36%
Lausanne T
2 - 1 W
42%
Zürich T
2 - 2 G
37%
Servette U
3 - 5 V
70%
GC Zürich T
0 - 2 V
27%
Lausanne U
1 - 2 V
43%
Basel T
0 - 2 V
46%
Luzern U
2 - 1 W
57%
Sion U
1 - 1 G
66%
Servette T
1 - 1 G
61%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Alavés heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 60.4) vergeleken met Winterthur (SoS: 36.6). Dit betekent dat de statistieken van Alavés meer gewicht hebben.

Alavés heeft het aanvallende voordeel met 1.8 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.4 van Winterthur, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Alavés op 2.2 en Winterthur op 2.0 tegendoelpunten per wedstrijd.

Alavés heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 4 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.7 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Alavés heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 9.8 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Alavés

Alavés

VS
Winterthur

Winterthur

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie