Sla naar inhoud
Vergelijken Alverca vs Obolon

Alverca vs Obolon Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Alverca vs Obolon: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Alverca Alverca Thuisteam
Obolon Obolon Uitteam
Alverca
44.7
G V W V W W V G G G

Laatste 10 Wedstrijden

Obolon
37.6
G G V G V G V V G W

Gewonnen Categorieën

10

Alverca

3

Gelijkspel

2

Obolon

Prestatieradar

Alverca
Obolon

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 4G, 3V

10%

1W, 5G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.0

10 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.3

13 / 10 wedstrijden

1.8

18 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-1

-1

-8

-8

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

50%

5 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
Figueiredo (4 doelpunten)
T. Liakh (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 4 / 2e Helft: 8
1e Helft: 4 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

17%

1W / 6 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.5

Competitiemoeilijkheid: 79.0, Tegenstanderkwaliteit: 59.7

63.1

Competitiemoeilijkheid: 98.0, Tegenstanderkwaliteit: 68.2

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

0%

0W / 6 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.42

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.22

1.31

Werkelijk: 1.0 | Versch: -0.31

Aangepaste Sterktewaarde
44.7

Aanval: 41.0, Verdediging: 58.1, Vorm: 30.7

37.6

Aanval: 37.7, Verdediging: 45.2, Vorm: 11.3

Analyse van Doelpunttiming

3

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

2
3

61-75'

3

76-90+'

4
Alverca
Obolon
Alverca

Sterkte-uitsplitsing

44.7

Totaal

Aanval 41.0
Verdediging 58.1
Vorm 30.7
Consistentie 57.7
Obolon

Sterkte-uitsplitsing

37.6

Totaal

Aanval 37.7
Verdediging 45.2
Vorm 11.3
Consistentie 77.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

79.0 vs 98.0

Tegenstanderkwaliteit

59.7 vs 68.2

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
G
Estoril (47%)
V
Porto (74%)
W
Arouca (57%)
V
Nacional (57%)
W
Casa Pia (48%)
W
Rio Ave (66%)
V
Sporting (70%)
G
Gil Vicente (60%)
Obolon logo Obolon
G
Epitsentr (74%)
G
Kudrivka (55%)
V
Polissya (82%)
G
SK Poltava (45%)
V
Veres Rivne (67%)
G
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (86%)
V
Dynamo Kyiv (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Estoril T
1 - 1 G
47%
Porto U
0 - 1 V
74%
Arouca T
2 - 1 W
57%
Nacional U
0 - 1 V
57%
Casa Pia T
3 - 1 W
48%
Rio Ave U
2 - 1 W
66%
Sporting T
1 - 4 V
70%
Gil Vicente U
2 - 2 G
60%
AVS T
0 - 0 G
59%
Vitória SC U
1 - 1 G
59%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Epitsentr T
2 - 2 G
74%
Kudrivka T
1 - 1 G
55%
Polissya U
1 - 3 V
82%
SK Poltava T
1 - 1 G
45%
Veres Rivne U
0 - 2 V
67%
Zorya T
3 - 3 G
75%
Karpaty Lviv U
0 - 4 V
86%
Dynamo Kyiv U
1 - 2 V
83%
Kryvbas KR T
0 - 0 G
71%
Rukh Vynnyky T
1 - 0 W
44%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Obolon heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 63.1) vergeleken met Alverca (SoS: 52.5). Dit betekent dat de statistieken van Obolon meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Alverca op gemiddeld 1.2 en Obolon op 1.0 doelpunten per wedstrijd.

Alverca heeft het defensieve voordeel, met 1.3 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.8 van Obolon.

Obolon heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 6 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.6 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Alverca heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.1 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Alverca

Alverca

VS
Obolon

Obolon

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie