Sla naar inhoud
Vergelijken Angers vs Union Berlin

Angers vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Angers vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Angers Angers Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
Angers
30.8
G V V G V G V V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

2

Angers

3

Gelijkspel

10

Union Berlin

Prestatieradar

Angers
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 3G, 6V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
0.6

6 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.9

19 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-13

-13

-10

-10

Clean Sheet
20%

2 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
P. Peter (2 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 1 / 2e Helft: 5
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
20%

1W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
57.7

Competitiemoeilijkheid: 86.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.7

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 5 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.6

Werkelijk: 0.6 | Versch: 0.0

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
30.8

Aanval: 21.5, Verdediging: 39.5, Vorm: 10.8

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

2
1

76-90+'

6
Angers
Union Berlin
Angers

Sterkte-uitsplitsing

30.8

Totaal

Aanval 21.5
Verdediging 39.5
Vorm 10.8
Consistentie 74.8
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

86.0 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

66.7 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Angers logo Angers
G
Strasbourg (55%)
V
Auxerre (71%)
V
Paris SG (79%)
G
Le Havre (53%)
V
Rennes (80%)
G
Lyon (65%)
V
Lens (76%)
V
Nice (55%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Strasbourg T
1 - 1 G
55%
Auxerre U
1 - 3 V
71%
Paris SG T
0 - 3 V
79%
Le Havre T
1 - 1 G
53%
Rennes U
1 - 2 V
80%
Lyon T
0 - 0 G
65%
Lens U
1 - 5 V
76%
Nice T
0 - 2 V
55%
Nantes U
1 - 0 W
56%
Monaco U
0 - 2 V
77%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Union Berlin heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.2) vergeleken met Angers (SoS: 57.7). Dit betekent dat de statistieken van Union Berlin meer gewicht hebben.

Union Berlin heeft het aanvallende voordeel met 1.1 doelpunten per wedstrijd tegenover 0.6 van Angers, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Angers op 1.9 en Union Berlin op 2.1 tegendoelpunten per wedstrijd.

Angers heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 5 wedstrijden gewonnen.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.9 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Union Berlin heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 8.0 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Angers

Angers

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie