Sla naar inhoud
Vergelijken Arsenal vs Malmö

Arsenal vs Malmö Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Arsenal vs Malmö: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Arsenal Arsenal Thuisteam
Malmö Malmö Uitteam
Arsenal
61.8
W W W G W V G V W V

Laatste 10 Wedstrijden

Malmö
39.9
V V W V W W G V V V

Gewonnen Categorieën

10

Arsenal

1

Gelijkspel

4

Malmö

Prestatieradar

Arsenal
Malmö

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
50%

5W, 2G, 3V

30%

3W, 1G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.1

11 / 10 wedstrijden

1.4

14 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7

7 / 10 wedstrijden

1.6

16 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
+4

+4

-2

-2

Clean Sheet
60%

6 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
V. Gyökeres (5 doelpunten)
S. Hakšabanović (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 8 / 2e Helft: 3
1e Helft: 7 / 2e Helft: 7
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

25%

1W / 4 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
71.7

Competitiemoeilijkheid: 92.3, Tegenstanderkwaliteit: 70.8

45.2

Competitiemoeilijkheid: 60.5, Tegenstanderkwaliteit: 60.1

Record vs Topteams
40%

2W / 5 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.42

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.32

1.44

Werkelijk: 1.4 | Versch: -0.04

Aangepaste Sterktewaarde
61.8

Aanval: 44.6, Verdediging: 93.3, Vorm: 60.9

39.9

Aanval: 44.4, Verdediging: 44.4, Vorm: 28.6

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

3
4

31-45'

3
1

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

3
Arsenal
Malmö
Arsenal

Sterkte-uitsplitsing

61.8

Totaal

Aanval 44.6
Verdediging 93.3
Vorm 60.9
Consistentie 45.7
Malmö

Sterkte-uitsplitsing

39.9

Totaal

Aanval 44.4
Verdediging 44.4
Vorm 28.6
Consistentie 46.0

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

92.3 vs 60.5

Tegenstanderkwaliteit

70.8 vs 60.1

Record tegen Topteams

40% vs 0%
Arsenal logo Arsenal
W
West Ham (72%)
W
Atlético (62%)
W
Fulham (61%)
G
Atlético (67%)
W
Newcastle (56%)
V
Man City (89%)
G
Sporting (77%)
V
Bournemouth (77%)
Malmö logo Malmö
V
Häcken (58%)
V
Mjällby (54%)
W
AIK (49%)
V
Sirius (65%)
W
Djurgården (59%)
W
GAIS (47%)
G
Örgryte (41%)
V
Genk (70%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
West Ham U
1 - 0 W
72%
Atlético T
1 - 0 W
62%
Fulham T
3 - 0 W
61%
Atlético U
1 - 1 G
67%
Newcastle T
1 - 0 W
56%
Man City U
1 - 2 V
89%
Sporting T
0 - 0 G
77%
Bournemouth T
1 - 2 V
77%
Sporting U
1 - 0 W
82%
Southampton U
1 - 2 V
65%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Häcken U
2 - 3 V
58%
Mjällby T
2 - 3 V
54%
AIK U
1 - 0 W
49%
Sirius T
2 - 3 V
65%
Djurgården U
1 - 0 W
59%
GAIS T
3 - 1 W
47%
Örgryte U
1 - 1 G
41%
Genk U
1 - 2 V
70%
Red Star T
0 - 1 V
81%
Porto U
1 - 2 V
77%

AI-Analyse

Als we naar de ruwe statistieken kijken, lijken beide teams in vorm, maar het toepassen van het Speelschema-filter onthult een veel duidelijker beeld.

Arsenal heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 71.7) vergeleken met Malmö (SoS: 45.2). Dit betekent dat de statistieken van Arsenal meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Arsenal op gemiddeld 1.1 en Malmö op 1.4 doelpunten per wedstrijd.

Verdedigend is Arsenal ver superieur, met slechts 0.7 tegendoelpunten per wedstrijd en 6 clean sheets, terwijl Malmö er 1.6 per wedstrijd incasseert.

Arsenal heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 2 van 5 wedstrijden gewonnen.

Malmö heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.4 doelpunten te verwachten. Minder dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Arsenal komt naar voren als favoriet. Met een sterkere totale krachtrating (61.8 vs 39.9) zouden ze de wedstrijd moeten controleren. Voetbal biedt echter altijd ruimte voor verrassingen.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Arsenal

Arsenal

VS
Malmö

Malmö

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie